Araç Kapısını Yandaki Araca Çarparak Açmak!

Halil.K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba başlıkta yazdığım üzere bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir gözünüz gibi baktığınız arabanıza başkası gelip hiç acımasızca bam güm çalışıyor bu saygısızca edepsizce yapılan hareketler yüzünden arabanın kapısında noktasal izler oluyor buna çare bulan var mı var mıdır bu insanlardan korunma yolları.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ara yerlere park etmemek, arka arkaya park etmek.
Müsaitse aracın sağını duvara olabildiğince sıfır yanaşıp, soldaki araçla fazla mesafe bırakmak.
Bundan gerisine yapacak bişey yok. Çünkü toynaklarıyla araba kullanan öküzlere çare bulamadı henüz bilim adamları :)

soulitude

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Buna ben de sinir oluyorum ama pek çözüm yok gibi. Dip dibe park etmekten kaçınıyorum ama ister istemez mecbur kalabiliyoruz. Ben bir kere arabanın içindeyken yanıma park eden bir adamın kapıyı vurduğuna şahit oldum. İndim arabadan boya 1 cm kalkmış, adam ne yapalım oldu bir kere diyor. Ne desen boş bu insanlara.

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

Halil.K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buna ben de sinir oluyorum ama pek çözüm yok gibi. Dip dibe park etmekten kaçınıyorum ama ister istemez mecbur kalabiliyoruz. Ben bir kere arabanın içindeyken yanıma park eden bir adamın kapıyı vurduğuna şahit oldum. İndim arabadan boya 1 cm kalkmış, adam ne yapalım oldu bir kere diyor. Ne desen boş bu insanlara.

Bana henüz denk gelmedi bire bir hep ben yokken oluyor size oldu bir kere diyen iki ayaklı modelin arabasının tavanına çıkıp zıplamak ve sonrada oldu bir kere demeyi çok isterdim.

kadyr.53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ne kadar kaçsamda mal oğlu mal dibime geliyor. arabayı zamanında göçükçüye verdim bir güzel yapmıştık şimdi yine gamze artık ilgilenmiyorum. ağır küfür ediyorum hakkımıda helal etmiyorum napayım

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
kapılar harita gibi. bisiklet süren çocuklar çiziyor geçiyor, kapıyı açıp vuran desen sürüyle mevcut.dikiz aynası dış kapağını bile araba durduğu yerde kırdılar ama artık takmıyorum. günün birinde nasılsa o hasarı yapanları hesap gününde karşıma getirecekler. iflahını keseceğim onların.

frknkzl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu küçük görünen ama çok derin olan bir yara ne kadar kaçarsan bir şekilde buluyor