Araç içi ön arka kamera sistemi kurdum

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç içi ön arka kamera sistemi kurdum

Güle güle kullanın inşallah belirttiğiniz türde şeylere gerek kalmaz.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun,çok başarılı bir çalışma.Paylaşım için  thnxx

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamvar link' Alıntı:
slm. öncelikle umarım densiz birisine denk gelmezsin. cihazınız hayırlı olsun. ben birşey merak ettim. aldığınız harici güç kaynagını nerde şarj edeceksiniz. bu konuda bana yardımcı olurmusunuz. bende öyle bir cihaz almayı düşünüyorum...

50 bin mah lık bir cihaz bir telefonu 25 kere sarj eder. Bu cihaz ne kadar enerji harcıyor bilmiyorum ama en az 3 hafta çalıştırır diye düşünüyorum. O yüzden sarjı bitince alırım yanıma sarj eder tekrar takarım. Torpidonun içine yerleştirecem zaten. Aslında direk aküye bağlayacaktık cihazı ama adaptörü çok ısınır yanar dediler. O yüzden alternatif olarak aklıma gelen tek şey buydu.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Deniz kardeşim öncelikle hayırlı olsun. Güzel düşünce. Fakat bu harici cihaz olayı ufak da olsa soru işaretleri uyandırıyor. Allah muhafaza ısınması durumunda baya sikintili bir durum meydana getirmez mi? Aracın her tarafı kumaş veya plastik. Torpido da kapalı kalması da baya sakıncalı. Dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum. Bu aralar Note3 için batarya arıyorum sırf şu tv de çıkan patlama olaylarından ötürü alamadım. Kaliteli bir ürün de olsa kapalı yerde tutmak sorun oluşturur diye düşünüyorum 

Tekrardan hayırlı olsun.

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

WeReWoLF link' Alıntı:
Deniz kardeşim öncelikle hayırlı olsun. Güzel düşünce. Fakat bu harici cihaz olayı ufak da olsa soru işaretleri uyandırıyor. Allah muhafaza ısınması durumunda baya sikintili bir durum meydana getirmez mi? Aracın her tarafı kumaş veya plastik. Torpido da kapalı kalması da baya sakıncalı. Dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum. Bu aralar Note3 için batarya arıyorum sırf şu tv de çıkan patlama olaylarından ötürü alamadım. Kaliteli bir ürün de olsa kapalı yerde tutmak sorun oluşturur diye düşünüyorum 

Tekrardan hayırlı olsun.

Teşekkürler. Bu arada adım deniz değil fatih :)  Bir sorun olacağını sanmıyorum. Sonuçta batarya prize takılı durmayacak nasılsa. O zaman dediğiniz sıkıntılar olabilirdi. İçerisinde lityum bataryalar var. Sarja taksanız ısınır ama tam tersi durumda birşey olmaz diye umuyrum :)

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun. güzel bir çözüm.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt:

turbonet link' Alıntı:
Teşekkürler. Bu arada adım deniz değil fatih :)  Bir sorun olacağını sanmıyorum. Sonuçta batarya prize takılı durmayacak nasılsa. O zaman dediğiniz sıkıntılar olabilirdi. İçerisinde lityum bataryalar var. Sarja taksanız ısınır ama tam tersi durumda birşey olmaz diye umuyrum :)

Pardon Fatih :) Güzel günlerde kullan.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Deneme videosu istesek hareket sensorluydu sanırım ise yariyormu diye biri arabayı kurcalasin bakalim ise yariyormu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

lampard link' Alıntı:
Deneme videosu istesek hareket sensorluydu sanırım ise yariyormu diye biri arabayı kurcalasin bakalim ise yariyormu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harici bataryam gelince inş.

kizilosman21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biz başka marka bir araçta denedik harici batarya ile hayet iyi çalışıyor.onun da malesef başına bir olay gelince aldı.ama o sadece öne kurdu kamera sistemini ve çok memnundu.aliexpressten almıştı çook uyguna.yakında düşünüyorum inşallah bakalım artık.