Araç içi led ışıkları

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Araç içi led ışıkları

huseyin0667 link' Alıntı:
sedan kasalarda genelde olmuyor diye biliyorum led. Eğer varsa arkadaşların paylaştığı konuda kabloların soketin neresine bağlanması gerektiği resimli bir şekilde var. bende o resme göre yatırttım bağlantıyı ankara opakta. Eğer servisiniz pürüz değilse resimleri gösterin, konsol sökülmüşken bağlantıyı yapsınlar. Orjinalindeki gibi olur, kısıklarak söner, kapıyı açınca ve far açınca yanar.
Tesekkurler

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Araç içi led ışıkları

Kerim12can link' Alıntı:
Hepinize teşekkurler dedigim gibi ben uğraşmasam yarın aracı teslim alırken navigasyon takılacak ustadan istesem yapar mı? Birde özür dilerim konu başka yere sapcak ama necvox navi kullanan var mı nasıl

Kerim Bey ben necvox 9833 HD Black Edition kullanıyorum. Özel mesaj gönderirseniz her konuda destek olurum :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Araç içi led ışıkları

Kerim12can link' Alıntı:
Hepinize teşekkurler dedigim gibi ben uğraşmasam yarın aracı teslim alırken navigasyon takılacak ustadan istesem yapar mı? Birde özür dilerim konu başka yere sapcak ama necvox navi kullanan var mı nasıl
Navigasyonu servis elemanlari takmiyor.
Takilacak markanin elemanlari gelip serviste takiyorlar.
Onlarin yapacagini sanmiyorum ama servisten araci teslim alirken rica edin ucretsiz halledebilirler.