Araç Hakkında fikirleriniz ?

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç Hakkında fikirleriniz ?

tek kelimeyle iyiki bu aracı almışım iyiki de cosmo donanım secmişim içimde kalan vede diğer araçlara bakıp da imrendiğim hiç bir şey olmadı

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
tek kelimeyle iyiki bu aracı almışım iyiki de cosmo donanım secmişim içimde kalan vede diğer araçlara bakıp da imrendiğim hiç bir şey olmadı

Abi şuanda serviste cosmo bir araç yok sport donanım var alıp ben eklettırıcem navi ve xenon en kötü ihtimalle diye düşünüyorum yoksa cosmo aldıktan sonra başka bir araça bakılmaz tabi

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

isatnbul da hiç cosmo kalmamış mı çok enteresan.bence bekle cosmo al.eğer astra düşünüyorsan bide sunroof eklet benim gibi tadından yenmez artık

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne zaman şöyle bir konu açılsa gülümsetiyor beni çünkü ben de sürekli gidip geliyorum hiçbir zaman ideal araba yoktur bu kesin kendi adıma yorumlarımı söyleyeyim o zaman

kalite önemli ise bmw amaaaaa görsel olarak bence içlerindeki en başarısız olanı

eğer aile önemli ise rocco elendi ki ben çok araç değiştiren bir insan değilim çünkü bana göre her araç değişimi ekstra masraf

yeni leon adı üstünde yeni ben astradan şunu anladım 2011 aldım ama tam sorunlar çözülmeden almışım hergün yeni bir şey çıkıyor karşıma ama okuduğum kadarıyla yenilerde bizim karşılaştığımız sorunlar yok ama şu da var yeniler çekici değil

donanım olarak astra en iyisi eğer size sunulan donanımları kullanıyorsanız

rocco alsanız astradaki gibi donanım ekletseniz ohooo fiyat giderek artıyor

yani daha yazılacak çok şey var artıları ve eksileri değerlendirmek önemli astra da bile alırken cosmo mu sport mu karar veremiyoruz ki bence afl olmazsa olmaz ama derinin yarattığı koltuk gıcırtısı da çekilmez ben baktığımda 70 bin e kadar  bana en cazip gelen 320 d ler olmuştu ama geçen gün arkadan itiş olmasından dolayı garajdan çapraz olarak çıkamadı ki koskoca bmw yi arkadan ittim ancak çıktı

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen hafta opel gerçekde 1 tane 1.4T siyah cosno paket vardı navi var. Ama bildiğim kadadıryla navi orjinal değil çünkü satış temsilcisi geri görüş kameralı dedi buda orjinalinde yok. Fiyat olarakda 57.000 fiyat söylemişti. Bi arayıp görüşün fiyatlar 1.000 tl kadar düştü diye  biliyorum. Yani 56.000 TL'ye alabilirsiniz tabi satılmadıysa.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökalp link' Alıntı:
ne zaman şöyle bir konu açılsa gülümsetiyor beni çünkü ben de sürekli gidip geliyorum hiçbir zaman ideal araba yoktur bu kesin kendi adıma yorumlarımı söyleyeyim o zaman

kalite önemli ise bmw amaaaaa görsel olarak bence içlerindeki en başarısız olanı

eğer aile önemli ise rocco elendi ki ben çok araç değiştiren bir insan değilim çünkü bana göre her araç değişimi ekstra masraf

yeni leon adı üstünde yeni ben astradan şunu anladım 2011 aldım ama tam sorunlar çözülmeden almışım hergün yeni bir şey çıkıyor karşıma ama okuduğum kadarıyla yenilerde bizim karşılaştığımız sorunlar yok ama şu da var yeniler çekici değil

donanım olarak astra en iyisi eğer size sunulan donanımları kullanıyorsanız

rocco alsanız astradaki gibi donanım ekletseniz ohooo fiyat giderek artıyor

yani daha yazılacak çok şey var artıları ve eksileri değerlendirmek önemli astra da bile alırken cosmo mu sport mu karar veremiyoruz ki bence afl olmazsa olmaz ama derinin yarattığı koltuk gıcırtısı da çekilmez ben baktığımda 70 bin e kadar  bana en cazip gelen 320 d ler olmuştu ama geçen gün arkadan itiş olmasından dolayı garajdan çapraz olarak çıkamadı ki koskoca bmw yi arkadan ittim ancak çıktı

֖nceki araçım Astra H oldugu ıcın sıkıntı degıldı aile 3 kişi zaten tek kapıda sorun degıl de sürekli araç degıstıren biride degılım bu araçım son araç olcak allah kaza bela vermedigi surece o yüzden bu kadar düşünüp sık elememin nedeni bu tabi ki çok ucuk bir rakama elbette çıkılmaz bu kadar parada arabaya baglanmaz o yüzden Sport model bir araç alsam Mercekli far taktırsam navi taktırsam Araç zaten siyah bunların maliyeti ne olur ki zaten yarın öbürgün satarken zarar edicem yine 54,350 fiyat verdiler anahtar teslim

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Geçen hafta opel gerçekde 1 tane 1.4T siyah cosno paket vardı navi var. Ama bildiğim kadadıryla navi orjinal değil çünkü satış temsilcisi geri görüş kameralı dedi buda orjinalinde yok. Fiyat olarakda 57.000 fiyat söylemişti. Bi arayıp görüşün fiyatlar 1.000 tl kadar düştü diye  biliyorum. Yani 56.000 TL'ye alabilirsiniz tabi satılmadıysa.

Yarın 1-2 servisi daha aricam öyleyse peki şehir dışında araç bulunurmu arasak

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hanz link' Alıntı:
Yarın 1-2 servisi daha aricam öyleyse peki şehir dışında araç bulunurmu arasak

Bana kalırsa ara sor. Çünkü bende araç alırken bailer yok dedi araştırıp size dönücez dediler ve dönüp araç yok dediler. Bende inat edip bayileri aradım istediğim aracı buldum. Sizde tüm bayileri arayın derim.

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben tüm marmara yı aramıştım edirneden tutun adapazarı bursa neresi olursa tek yerde bulabildim 1.4 140 siyah cosmo yu siz de arayın bence. şöyle söyleyebilirim ben alırken aklımda 3 araç vardı rocco golf astra .rocco çoktutulan bir araç ama nereye kadar gidecek bu kafamda soru işaretiydi ayrıca ben o araca binince arkada diz mesafesi çok çok az oluyordu dediğim gibi anne baba çocuk fln düşünerek 5 kapıya yöneldim ama hala yanımdan her geçtiğinde roccoya bakarım. burada size en rahat fikir verebilecek insan Gök isimli kullanıcıdır çünkü leon hariç diğer araçları kullanan tek arkadaş kendisi.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gittim siyah spor stil paket sunroof lu ayırttım ek olarakta navi taktırıcam 56,400 e gelicek