Araç Hakkında fikirleriniz ?

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç Hakkında fikirleriniz ?

Gökalp link' Alıntı:
hadi hayırlısı olsun

Sagolasın gökalp vallahi başka ne istiyim servisten hiç bir pazarlık yapmadım beyaz istiyordum siyah nasipmiş navi de cyclone bir başka marka daha varmış tam anlamadım acayip bir isim onu taktırıcaz aksesuar olarakda ne alabilirim başka paspaslar yanında geliyor ilk yardım cantası başka ney var

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

makyajlı astra larda navi 600 alındığında orjinal olarak bagaj tutamağında geri görüş kamerası vardır. bilgilerinize...

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bjk675 link' Alıntı:
makyajlı astra larda navi 600 alındığında orjinal olarak bagaj tutamağında geri görüş kamerası vardır. bilgilerinize...

Yeni kasa astra dilmi tamponun altında nikalaj var stil paket oldugu için sunroof ve bluetooth var araçta navi de taktırmayı düşünüyorum başka extra ne alabilirim servisten mezarcılık yaparak hahaha  dancee

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aslında en önemli karter koruma onu isteyin tiryaki seti isteyenler de olmuştu ben karteri alabildim naviyi de ekletirseniz toplu ödemede çok daha uyguna gelecektir cyclone kullanıyorum benim taktırdığımda virüs vardı ama bülent abi sağolsun halletti şuan çok memnunum yüksek ses de cızırtı yaptığı söyleniyor ben o seslere çıkmıyorum ama o cızırtıyı da bir kablo ile çözmüşler aa bir de ayrıca boya koruma düşünebilirsiniz

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

68000 bütçen varsa mercedes A180 den şaşma.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hanz link' Alıntı:
Gittim siyah spor stil paket sunroof lu ayırttım ek olarakta navi taktırıcam 56,400 e gelicek
bana almanyadan getirttilerse aracı size de baska bayiden getirtirler.beyaz isteyip siyah alıp çok pişman olan tanıdıgım var.çünkü tamamen zıt renkler.bence beyaz konusunda diretin.ayrıca ne renk alırsanız alın kartel koruma hediyesini isteyin.kesin verirler greatt

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dilimin döndüğü kadarı ile yorum yapayım
araçtan beklentileriniz neler bilmiyorum ama genelde arkadaşlar görsellik üzerine verilmiş cevaplar gibi geldi,
BMW 1.16 DA performans beklemeyin uzun sürte leon kullanan biri olarak tavsiye ederim ama onunda yeni kasası çıkacak yeni kasadada eski kasaya özgü bir takım özelliklerden vaz geçilmiş bu yüzden yeni kasanın tutup tutmayacağı belli değil şu an astra kullanıcısı olarak tavsiye edebilirim ama ben farklı biriyim ve aracın tek kapı olması hiç sorun değil diyorsan rocco derim performans görünüz ve sürüş zevki olarak ne BMW ne LEON ne  DE ASTRA

ROCCO YU TEK GEևERİM

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Tereddütsüz Scirocco...
Alternatiflerinizde yok ama RCZ de düşünebilirsiniz... 200 manuel inanılmaz keyifli bir araç...