Araç güvensiz vaziyette,merkezi kilit sistemini bozdum,bakarsanız sevinirim

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merkezi kilit sigortasını söktüm başka bir yerde denemek için,taktım geri fakat araba şimdi de uzaktan kumanda ile kilitlenmiyor,açılmıyor,flaşörler yanmıyor,fikir paylaşır mısınız?

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtarı kapının üzerine takın, çevirin merkezi kilit 4 kapıyı kitliyor ve açıyorsa arabanızın içine oturun , kontağı çevirin ancak marşa basmayın , kapılar kapalıyken ve anahtar kontakta iken kumandanın üstündeki kilit düğmesine basılı tutun, kapılar umarım kitlenecek ve açılacak, daha sonra arabayı kontaktan çıkarın ve arabanızı dışardan kitlemeye çalışın umarım çalışacaktır.

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtarı kapının üzerine takın, çevirin merkezi kilit 4 kapıyı kitliyor ve açıyorsa arabanızın içine oturun , kontağı çevirin ancak marşa basmayın , kapılar kapalıyken ve anahtar kontakta iken kumandanın üstündeki kilit düğmesine basılı tutun, kapılar umarım kitlenecek ve açılacak, daha sonra arabayı kontaktan çıkarın ve arabanızı dışardan kitlemeye çalışın umarım çalışacaktır.

olmadı hocam onu da denedim,bagaj açılıp kapanıyor ama 4 kapı olmuyor.Sigorta sağlam,nedir problem kafayı yiyecem valla

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş anlamıyorum ben bunu,sigortayı söküp takmayla merkezi kilit devre dışı kalır mı ya

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtarı tekrar tanımlatmak mı gerekiyor ki acaba?

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
evet anahtarı kontağa tak 2 konumuna getir açma butonuna bas

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet anahtarı kontağa tak 2 konumuna getir açma butonuna bas

bizde söylemiştik ama denedim olmadı dedi :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En yakın Oto Elektriğe park et :)