araç gaz yemiyor...

ath76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım astra j t sport otomatik aracım dün akşam haraket halindeyken az bir km hızda vites değiştirmedi daha doğrusu gazı sonuna kadar bassamda gaz hiç bir şekilde araca etki etmedi fakat bir kaç saniye sonra tekrardan normale döndi ve gece boyunca sürekli tekrarladı vites geçişlerini yapmayıp hızlanmadı ve gazı almadı ... sabah tekrardan denedim çok güzel çalışıyor... acaba neden olmuş olabilir... :(

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: araç gaz yemiyor...

Merhaba, öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.

Aracınız kaç model, kilometresi kaç ve daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış mıydınız? Bir ihtimal aracın beyinlerinden birinde gerçekleşen kısa süreli bir sorun olup arabanın stop edip tekrar çalışmasıyla düzelmiş olabilir.

Karşıyaka'da ne taraftasınız, komşu olabiliriz.

ath76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok teşekkür ederim hoş bulduk..
aracım 2011 model aracı 15 gün önce aldım ilk defa yaptı yoksa aldığımdan beri çok memnunum.. çok keyifli bir araba tek sıkıntı yakış... megane 3 dizelim vardı ondan sonra biraz cebi zorluyor o kadar ... karşıyakada bostanlıdayım gözlük ve saat işi yapıyorum camiyle köprü arasında siz neredesiniz...?

ASTRA J T SPORT 140 HP SİYAH 2011 MODEL 14.500 KM DE

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ath76 link' Alıntı:
çok teşekkür ederim hoş bulduk..
aracım 2011 model aracı 15 gün önce aldım ilk defa yaptı yoksa aldığımdan beri çok memnunum.. çok keyifli bir araba tek sıkıntı yakış... megane 3 dizelim vardı ondan sonra biraz cebi zorluyor o kadar ... karşıyakada bostanlıdayım gözlük ve saat işi yapıyorum camiyle köprü arasında siz neredesiniz...?

ASTRA J T SPORT 140 HP SİYAH 2011 MODEL 14.500 KM DE

Bende Bostanlı dayım şu an. Hatta büyük ihtimal size yakındır bulunduğum nokta.