Araç Conta Yaktı Masraf ne kadar olabilir sizce

erciyes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün itibariyle 2003 Astra G aracım radyatör alttaki tapanın fırlaması sonucu susuz kalıyor ve 20-25 km bu şekilde devam ediyor.Bu nedene conta yakmış akşam servise çektim masraf sizce ne kadar olabilir. Ayrıca radyatör alt tıkacı fırlatmış radyatörde değişecek.
Aracıma orjinal parça taksalar ne kadar yan sanayi taksalar ne kadar masraf çıkabilir.
Arkadaşlar araç sadece conta yakmamış üst kapağı eritmiş hatta silindirlere bile zarar vermiş durumda çok kötü oldum nasıl oluyor anlamadım.
Şimdi aracın motoru komple inecek rektefiyelik olmuş anlıcanız.

Son düzenleme:

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemserım ust kapak sokulunce hersey cıkar meyadana onunıcın pıstonlara zarra gelmedıyse sadece segman ve conta takımıyla kurtara bılırısn eger zarar geldıyse pıstonlara komple motor yaptırabılırısn

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün itibariyle 2003 Astra G aracım radyatör yada fan arızası nedeniyle conta yakmış akşam servise çektim masraf sizce ne kadar olabilir. Ayrıca radyatör alt tıkacı fırlatmış radyatörde değişecek.
Aracıma orjinal parça taksalar ne kadar yan sanayi taksalar ne kadar masraf çıkabilir.

kısa süreli hararetlerde pistonlara veya segmanlara zarar gelmez..en fazla silindir kapağı eğrilmiştir..ilk defa hararet gördüyse üzerini sildirirsiniz..bir takım üst conta ile işiniz hallolur..

tahminim işçilik dahil özel bir serviste 750 tl ye kurtarırsınız

küçük bir tavsiye hararet görmüş araçlarda termostatı,genleşme kabının kapağını gözle görünür bir arıza olmasa bile değiştirin..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
unutmayin arti 8 yeni civata..eskilerini kullandirmayin..