Araç Çalıştırdıktan Sonra Gelen Ses

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç Çalıştırdıktan Sonra Gelen Ses

ulas79 link' Alıntı:
arkadaşlar kontağı çevirdikten sonra çıkan dızzzt vızzt gibi sesle araç bilgisayarının kontrol sesleri aynı sesi kapattıktan sonrada yapar.
Hemşerim ses aynı o ses.Bu kadar mı güzel tasvir edilir.Dızzt vızzt. :) Eminsiniz değil mi? Eğer dediğiniz gibiyse yeni kullanıcı olmam beni yanıltmış.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

sesler normal... hatta kemerinizi taktığınızda da kısa bir dızztt yapıyor. ne alakaysa..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hatta ben arabayı frene basarak çalıştırdığım için vııııııı gibi uzunca bir ses daha çıkıyor, bende kontağı çevirmek için bütün ın vın seslerinin bitmesini bekliyorum. :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Hatta ben arabayı frene basarak çalıştırdığım için vııııııı gibi uzunca bir ses daha çıkıyor, bende kontağı çevirmek için bütün ın vın seslerinin bitmesini bekliyorum. :)
Bizim arabalar çok sesli koro gibi çalışıyor anlaşılan.Hadi dızzt,vızzt normalmiş de bu vıııı nedir?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadircakir link' Alıntı:
sesler normal... hatta kemerinizi taktığınızda da kısa bir dızztt yapıyor. ne alakaysa..
kemer takılması el frenini salmak için hazırlıyor

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
[quote author=bahadircakir link=topic=2788.msg59921#msg59921 date=1322071166]
kemer takılması el frenini salmak için hazırlıyor
[/quote]

mantıklı... bende soket takılı oldugundan hemen ses geliyor.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
[quote author=GNSpower link=topic=2788.msg59923#msg59923 date=1322071467]
Bizim arabalar çok sesli koro gibi çalışıyor anlaşılan.Hadi dızzt,vızzt normalmiş de bu vıııı nedir?
[/quote]

Bizim arabalar Almanya'dan buraya gönderilmeden Berlin Filarmoni'de staja kalıyor 1 hafta diye düşünüyorum, yoksa bu kadar geniş repertuar hangi arabada var. (:)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
[quote author=sanalbiri link=topic=2788.msg59927#msg59927 date=1322071820]
[quote author=GNSpower link=topic=2788.msg59923#msg59923 date=1322071467]
[/quote]

Bizim arabalar Almanya'dan buraya gönderilmeden Berlin Filarmoni'de staja kalıyor 1 hafta diye düşünüyorum, yoksa bu kadar geniş repertuar hangi arabada var. (:)
[/quote]
Ahahahaha (((:) Çok güldüm ya.Alem adamsın.Forumdaki yazıların insanı hep gülümsetiyor.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
[quote author=ulas79 link=topic=2788.msg59914#msg59914 date=1322070261]
arkadaşlar kontağı çevirdikten sonra çıkan dızzzt vızzt gibi sesle araç bilgisayarının kontrol sesleri aynı sesi kapattıktan sonrada yapar.
Hemşerim ses aynı o ses.Bu kadar mı güzel tasvir edilir.Dızzt vızzt. :) Eminsiniz değil mi? Eğer dediğiniz gibiyse yeni kullanıcı olmam beni yanıltmış.
[/quote]
eminim bendede var o sesler aracın her noktası sensör kaynıyor bilgisayar onlarla iletişime geçiyor hem çalıştırırken hem kapatırken(bizimki biraz fazla sesli iletişim yapıyor,galiba dişil karakterli fazla dırdırcı :) )

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
[quote author=sanalbiri link=topic=2788.msg59917#msg59917 date=1322070854]
[quote author=ulas79 link=topic=2788.msg59914#msg59914 date=1322070261]
[/quote]
eminim bendede var o sesler aracın her noktası sensör kaynıyor bilgisayar onlarla iletişime geçiyor hem çalıştırırken hem kapatırken(bizimki biraz fazla sesli iletişim yapıyor,galiba dişil karakterli fazla dırdırcı :) )
[/quote]
O bir dişi panter :)