Araç Buzdolabi Nasil Kullanilir ??

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç da kullanmak için üretilen sogutucuların mantıgı sogutmaktan çok soguk ürünü soguk olarak muhafaza etmek şeklindedir.Yani soguk içeceği satın alıp sogutucuya koyacaksın, öyle kalacak .o sogutucuları verimli kullanmak için içi su dolabilen plastikten küçük kaplar var, onları önceden evin buzdolabında donduruyorsun, buz haline gelince arabanda çakmaktan beslemeli sogutucunun içine koyuyorsun hem çalışmasına yardım ediyor hemde çok daha fazla verim alıyorsun,hiç biri yoksa, bir poşetin içine evdeki dondurucudan alacagın küp buzlardan doldur, arabadaki sogutucunun zeminine koy.çok daha verimli kullandığını göreceksin.

sogutucunun ici islak olursa yada posetlerdeki buz eriyip(soketi cakmakliktan cikardigimizda yada kontagi kapattigimizda eriyebiliyor)sogutucuyu islatirsa hem zarar veriyor hemde sogutmuyor,kullanma kilavuzunda yaziyor,

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
arkadaslar zafiram var gecen sene izine giderken kullandim ama bendeki gözlem sizlerden farkliydi öndeki cakmaklik kontaga bagli ama arkadaki cakmaklik farkli hatta ve hatta taktigin aletlere duyarli (sacmalamiyorum sanirim) ben dvd calar taktim ayni cakmakliga arabayi kapatinca dvd calar kapaniyor ayni hat üzerinden dvd calari kapatiyor ayni anda dolabida kapatiyor ama dolap 5 dakika sonra calismaya basliyor ve 5 dakika sonra gene kapaniyor icindeki soguklugu korumaya calisiyor böyle devam ediyor selam

srknclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benimblog.com
kucuk su kalıpları var onlardan al yazın dondurucuya at yolacıkarken arac dolabına koyarsın o modeller sadece ısıyı sabit tutar sıcaksa sıcak soğuksa soğuk. (kalıpları sıcak hale getirmeyi hiç denemedim ama :) )