arac basma acilllll

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaslar aracimi azda olsa yere basmaya karar verdim. Ama ne kadar hangi marka helezon takacagimi bilmiyorum fiyatlarinida bilmiyorum. Aracin resmini ekliyorum lastik ebatlarim 205.50.17 yardimci olursaniz sevinirim

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede 3-3,5tan fazla basmayın zaten ötesinde konfor kalmaz lastiklerde ince yanak zaten.. Eibach pro-kit'i tek geçerim 2. seçenekte vogland piyasada 200tl altına sıfır satılan FKlardan da uzak durun yerli merdiven altı üretim olduğunu bizzat satan kişi söyledi..

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eibach bulamadim 3.5 cmlik bnde hr alaym diorum sizce nasildir

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basacaksan 205 45 17 en ideal hem 3.5 alsan belki önler yüksek durabilir bende düşünüyorum yay red eagle diye bi marka var takanlar gayet memnun (diğer marka modellere) ön 5 arka 4 cm düşürüyor aslında tam ideal.Forumda vectra b yi düşüren arakdaşlar varsa ne önerir bende konunun takipcisiyim

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectrami bugun yere indirdim :)) hr marka yaylarimi ankara sasmazda ozenc ticaretten 360 tlye aldm. Yine sasmazda amortisor ustama taktirdm. Gayet hos durdu ne cok abarti nede leylek gibi oldu. Konfor kaybina gelincede hissedilmeyeck kadar az oldu.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim eklerseniz iyi olur hayırlı olsun