araç altı neon

NEONLAR YAKIŞMIŞ MI?

• EVET

Oy: 29 64.4%
  • HAYIR

Oy: 16 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    45

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım daha detaylı fotolar varmı elinde koyarsan güzel olur

çok güzel olmuş

benim aracım siyah hangi renk gider acaba
maliyet olarakta bilgi verirmisin

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç hoş değil.sene 2001 fast & furious la yayılan bir akımdı.şuan apaçiler bile takmıyo desem yeridir.beğenmek zorundada değilim tabiki.zevk meselesi tabi.anket olduğu için bu yorumu yapıyorum.

o konuda hem fikir olsamda sabah akşam yanık kalması bencede kroca yolda giderken falan tam kroca hele ama böyle iç lambalarıyla arabanın kapısını sadece açıp kaparken kullanılırsa işlevselliğide olur bir amacada hizmet eder geceleri arabanın çevresi aydınlık olur yani kapı altı aydınlatması varya bazı araçlarda o misal düşünün işde onun biraz daha gelişmişi.

öyle olursa bence hoş olur ama sadece o amaç için ben sadece öyle düşündüm yoksa sabah akşam olup olmadık yerde açmak hakatten kroca..

yiğit

ben araca ek düğme falan istemiyroum dediğim direk bağlamak öyle arabaya sonradan takma düğmeler falan sevmiyorum istiyorumki her şey orjinal olsun yada orjinale uyarlansın.

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende her dakika yakmıyorum sadece aracı park ettiğimde yakınlardaysam falan angellarla beraber bazen açık bırakıyorum gündüzleri zaten kullanmıyorum bide bazen arkadaşlarla toplanıp biyere giderken bazen yakıyordum hepsi o

cihad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.caltun.com
bende her dakika yakmıyorum sadece aracı park ettiğimde yakınlardaysam falan angellarla beraber bazen açık bırakıyorum gündüzleri zaten kullanmıyorum bide bazen arkadaşlarla toplanıp biyere giderken bazen yakıyordum hepsi o
Eski kullandığın neonlar tam model ve rengi ne olarak geçiyordu?

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modacar kırmızı bana 110 civarı bişeye mal oldu sanırım