arabaya sticker?

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar, arabamin arkasina bir sticker yaptirmak istiyorum (新幹線 yazacak). Acaba bunu Ankara'da nereye yaptirmami tavsiye edersiniz ve maliyeti ne olur? Hatta bir de adresini verebilirseniz beni mutluluktan kose bucak yaparsiniz. Tesekkurler.:confused:

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
reklamcı nerde görürsen yanaş yaparlar iki dakikada

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende düşünüyorum orjinal birşey mesela bilen varmı bilmiyorum Turetzkii Gambit 'diye bir film var onun yazısını yaptırcam bakalım..

serdarbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ç,nce yazı ne anlama geliyor. kaldıki yazıyı gören anlayamayacak ve aklında tutup öğrenemeyecekte :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ç,nce yazı ne anlama geliyor. kaldıki yazıyı gören anlayamayacak ve aklında tutup öğrenemeyecekte :)

bende katılıyorum artık iyice piyasa oldu bu çinçe onu bunu yazdırmak.minibüslerde serwis araçlarında dolmuşlarda şahinlerde hep war yazık etmeyin...bari yapıştırıyorsanız ufak bir türk bayrağı we atatürk ün imzasını yapıştırın bence...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arabanız alman malı bence almanca yazdırın :) ohh dayne şöneeee :p

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar, arabamin arkasina bir sticker yaptirmak istiyorum (新幹線 yazacak). Acaba bunu Ankara'da nereye yaptirmami tavsiye edersiniz ve maliyeti ne olur? Hatta bir de adresini verebilirseniz beni mutluluktan kose bucak yaparsiniz. Tesekkurler.:confused:

kazım karabekir tarafında fln reklamcılar var onlar yapar. yazının büyüklüğüne göre 5-10 TLyi geçmez. benzer işlerimi yaptırdıgım yerin adresini msj atıyorm. ama yazının manasını ben de merak ettim ;)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kazım karabekir tarafında fln reklamcılar var onlar yapar. yazının büyüklüğüne göre 5-10 TLyi geçmez. benzer işlerimi yaptırdıgım yerin adresini msj atıyorm. ama yazının manasını ben de merak ettim ;)

büyük ihtimal 3 kelimelik bir şey örnek: "çok güzel araba" bildiğim kadarı ile çincede her karakter bir kelimeye tekabul eder.