Arabanın sağ ön tekeri çukura girdi......

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecen arabayı parkederken sag on teker mazgal iceri gocunce tampona kadar cukura girdi ve neyse yardımla cıkardık ama benzer bir olay eskiden bende Renault clio varken olmuş ve o zaman anormal benzin yakmaya baslayınca servise gittigimde o tamponun arkasından benzinle ilgili bir boru gectigi ve o borunun catladıgı ve her gaza bazışta azar azar sızdırdıgı ama hava sıcak oldugundan yere damlamadan buharlaştıgını soylemişlerdi. Benzer durum bunda oldu ve benzinim cok hızlı tukenmeye basladı yere dusen bir damla yok sabah kalkınca bir damla yok sag on tamponun arkasından gecen benzinle alakası olan bir boru yada hortum var mı ????

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Piskolojik olarak size öyle geliyor olabilir mi ? Bence yine servisin yada herhangi bir özel servisin yolunu tutarak kontrol ettirmeniz gerekiyor.En azından bilirler o bölgede benzine dayalı bir parça varmı yokmu.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru cevap kimseden gelmedi, DİZEL ARABALARDA yakıt sızdırma denen şey olamaz olursa boruya giren hava pistonlara gider gitmez motor stop eder demeniz lazımdı :)))))

Kaan Kahramaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecen arabayı parkederken sag on teker mazgal iceri gocunce tampona kadar cukura girdi ve neyse yardımla cıkardık ama benzer bir olay eskiden bende Renault clio varken olmuş ve o zaman anormal benzin yakmaya baslayınca servise gittigimde o tamponun arkasından benzinle ilgili bir boru gectigi ve o borunun catladıgı ve her gaza bazışta azar azar sızdırdıgı ama hava sıcak oldugundan yere damlamadan buharlaştıgını soylemişlerdi. Benzer durum bunda oldu ve benzinim cok hızlı tukenmeye basladı yere dusen bir damla yok sabah kalkınca bir damla yok sag on tamponun arkasından gecen benzinle alakası olan bir boru yada hortum var mı ????

kırmızıyla işaretlediğim yere dikkat ederseniz aracınızın dizel olduğunu belirten hiç bişey yok.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha evvel bashetmiştim akıllarda kalmıştır diye dusundum yada enazından biri sorabilirdi ?

Kaan Kahramaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha evvel bashetmiştim akıllarda kalmıştır diye dusundum yada enazından biri sorabilirdi ?

Arabanızın benzinli olduğuna emin misiniz diye mi sorsaydık anlayamadım?

:)

Forumda her mesajın takip edilemilmesi mümkün değil.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru cevap kimseden gelmedi, DİZEL ARABALARDA yakıt sızdırma denen şey olamaz olursa boruya giren hava pistonlara gider gitmez motor stop eder demeniz lazımdı :)))))
Sen bizle billurmu geciyon kardes...
Bu arada senin en son bi olaylar vardi basinda , onlara noldu anlatda dinleyelim... :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanızın benzinli olduğuna emin misiniz diye mi sorsaydık anlayamadım?

:)

Forumda her mesajın takip edilemilmesi mümkün değil.
O bir troll.
Onun arabasi bi corsa bi astra , bi lpg li bi dizel oluyor. Bazen karisi ile ilgili olaylari anlatiyor forumda (aslinda ban atilmasi lazim) , bazen babasinin polis baskomsere yaptirdiklarini anlatiyor.
Oyle bir sey kendisi gerilmeye luzum yok...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olciyak sen soruya cevap versen boş boş konuşacagına