arabanın altını vurdum..

burakatis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kalendersigorta.net
almanlar arabanın altını düşünmüş herhalde baya sağlam istanbul yollarında altını bi yere sürtmemek imkansız ne kadar dikkat edersen et çok şükür hiç bi sorunm yok kolay kolayda olmaz sıkma canını

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt ole sert vurdum gene sağlam ama :D
Ne demek vurdum ya:D.....

İyi bakın kardeşim Vectra C lerinize, nasip olursa bundan sonraki aracım VECTRA C... Sabancı gibi, hatta ondan daha fazla olsamda bir kaç seneye kadar, yinede Allah nasip ederse alıcam, içimde kalacak yoksa, Tabi Allah herkese önce sağlık versinde... Lütfen biraz daha dikkatli kullanalım, nasip işi bu belki sizinkini alırım :D:D:D

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne demek vurdum ya:D.....

İyi bakın kardeşim Vectra C lerinize, nasip olursa bundan sonraki aracım VECTRA C... Sabancı gibi, hatta ondan daha fazla olsamda bir kaç seneye kadar, yinede Allah nasip ederse alıcam, içimde kalacak yoksa, Tabi Allah herkese önce sağlık versinde... Lütfen biraz daha dikkatli kullanalım, nasip işi bu belki sizinkini alırım :D:D:D
satalim:) ama babam çok istiyo 30 diyo:) sanki araç hiç değer kaybetmşcek:D arac temiz ama 64binde fulll herşey var:D

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim babaya çok selam söyle, ben biraz durumları toparlayayım, hemde belki babanın yüreği yumuşar, nasip olurda alırım:D

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamm sen bi alici gözünle gel ben biraz daha eskidini hatirltirim ona:D

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah kardeşim inşallah.... Tam vectra C lere bakıyorum, hesaplarda bir değişiklik oldu ve Astra almak zorunda kaldım.... Hayırlızı, nasibimiz, buymuş.... Allah herkese gönlündekini versin.... Kazasız belasız yolculuklar hepimize inşallah...

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence alirsan ya 2.0 turbo yada 1.9 al.tabi eğer performans ariyorsan

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Bazı araçlarda böyle bir emniyet tertibatı var. Araç sert bir darbeye maruz kaldığında olayı kaza olarak algılayıp olası yangını önlemek amacıyla benzin akışını kesiyor. Aklımda kaldığı kadarıyla Renault Megane'lerde böyle bir sistem var.

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir öndüzen ciye göstermek en sağlamı. birşey varsa orda çıkıyor zaten birde ciddi birşey varsa zaten direksiyonun sertliğinden yada hassasiyetinden belli etmesi lazım. Yeni arabalar artık çok nazik olmaya başladı önceki Corsa' mın ön kısmı tamamen orjinal olmasına ve alt kısmında bir darbe izi olmamasına rağmen öndüzen ayarına girebilmesi için şaseciye gitmesi gerekmişti:confused:

diver69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence aracinin altinda kartel muhafaza olmayanlar oncelikle bir tane taktirsin. Serviste en son 3 ay kadar once taktirtmistim toplam 150 TL filan verip.

Gecenlerde ben de park ederken altini vurduydum ve icim gittiydi acikcasi. Hemen ertesi gun servisin yolunu tuttum, arabayi kaldirtip baktirttim, bir sey yoktu sukur.