araban var derdin var

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 liralık kitap almak için aksaray aöf bürosuna gittim, sancaktar tekke sk'tan cerrahpaşa caddesine dönüşte sağda boş bir yer gördüm park etmek için yanaştım aracın önü kaldırımdan yürüyen insanları rahatsız etmesin diye arkamdaki hurda bir araç olduğu için olsa olsa tampon değer diye içimden geçirerek iyice yanaşırken tak şıngırt sağ arka sis farı 100 tl ....yol kenarına kim dikmişse sarı bir boru üst kısmıda açık benim arka sis farı lambasını kaç yıl bekledi orada kim bile bilirki....
yayalara yol vermek için iyi niyet göstersemde bir miktar engelledim belki ceza oldu bana.
o hurda araçta yıllardır duruyor yolu düşen olursa japon marka olabilir lastikleri inik yüksek motorlu bir araba muhtemelen.

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bununla geçmiş olsun ;) ama yayalara karşıda duyarlı olmak gerek. malum araçlarımızdan indiğimiz an bizlerde birer yayayız ;)

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz doğrusunu yapmışsınız. Bende işim kısa bile olsa park ederken mümkün olduğunca yaya ve araç trafiğine dikkat ederim. Araçlarını kaldırım, yaya geçidine olduk olmadık bırakanlara çok kızarım.