Arabamızın kontağını çalıştırdık. Trafikteyiz...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıkışık trafik, insanda sinirlerini kontrol edebilme becerisini arttırıyor.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıcaksın güzel hoş bir müzik hafif ses yüksek (dışarıyı rahatsız etmeden) hafiften hafiften o zaman unutuluyor biraz trafikin yogunlugu;)

paxer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir ara fahri trafik müfettişliği vardı biraz araştırdım nette sadece şu linki buldum http://www.trafik.gov.tr/icerik/mevzuat/fahri_trafik_y.doc bence biraz duyarlı olmak lazım. Yaştan kaybediyorum yoksa kesin bu işle uğraşırdım tabi devam ediyorsa.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel paylaşım. Ben İstanbul'a gittiğim zaman en çok emniyet şeridini kullanan aptal insanlara gıcık oluyorum. Bazen hiç sebepsiz yere emniyet şeridini sırf kendileri için kullanan bir mantık olamaz eğer varsa onun adı mantık olamaz.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilkkısmını okudum bunalıma girdim zten bide çok büyük yazmışsın :)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En çok kızdığım trafikte zırt pırt yolcu indirip bindiren dolmuş,halk ve belediye otobüsleri..Ondan sonra polis ceza kesince yolu trafiğe kapatıyorlar..Ben polis olsam bağlarım hepsini..

2. olarak ticari taksiler..Birisi el etsin yeter...Trafik akıyormuş,kaza olurmuş,biri arkadan çarparmış çarpmazmış umrunda değil adamların..Binmiş 2 milyarlık şahine senin 40-50 milyarlık arabanın önüne atlıyor dahada önemlisi canına kastediyor...Bunlarıda bağlarım :)

3.Tabiki emniyet şeridi ayıları...Kendini bilen her insan gibi sıkışık trafiğin içinde ilerlemeye çalışırken emniyet şeridinden hızla geçen ayıları görünce çok sinirleniyorum..Acil durumlarda kullananlar oluyor elbette bunları tenzih ediyorum...Emniyet şeridi ayılarını trafikten men ederim :)

Daha sayacak çok şey var..Birisine yol vermeyi kendine yakıştıramayan,yol vermediği araca dikiz aynasından göğsünü gere gere bakan ve yaptığı hareket sonucunda büyük bir hazla koltuğuna yayılan insanlar var...

İstanbulu seviyorum,Trafikten nefret ediyorum..Gülü seven dikenine katlanırmış..Katlanıyoruz işte..

Teşekkürler paylaşımın için...

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
paylasım için saol