Arabamız Güzel Görünsün Diye Uraşıyoruz Emniyette Israrla Üstümüze Geliyo

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakasiz gezmenin cezasi 64 lira arkadaslar. polis bisey der baglayacagim falan derse plakalari oldugunuz yerde sokun. plakasiz gezmekten kesebilecegi ceza 64 lira.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yurdum insanı mutlaka bir çare bulur :(.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yurdum insanı mutlaka bir çare bulur :(.

savaş abi benim aracım babamın üzerine. ve babam sabah 9, akşam 6 çalışan büyük bir firmanın mali işler müdürü. yani benim plakam ile harcayacak pek vakti olmaz.
deforme olan plakalarım yerine orjinal plaka almak için; 2 kere şubeye , 1 kere de soforler odasının plaka basım yerine gittim.
mümkün değil basmıyorlar araç sahibi olmadan. yada göz ucuyla adam gösteriyorlar (muamelecileri). bende tavırlarına yaklaşımlarına sinir olup ayrıldım oradan. 30 liraya en orjinale yakın plakaları bastırdım ve aracıma taktım.

lastermann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
APP plaka takınca mı araba güzel görünüyor? Yoksa cama siyah film çekince mi? Yemin ediyorum bunların hepsini standard yapsalar millet gider bu sefer farklı oluca diye camlardaki filmi söktürüp plakayı da emniyetten alır, sorun da kalmaz

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet APP plaka ile aracin gorunusu ciddi anlamda degisiyor. Ayriyetten muhurlu olduktan sonra bir illegalligi yok aksine plaka daha rahat okunabiliyor. Muhalefet olacagim diye lutfen anlamsiz yorumlar yapmayin.

Sent from my iPad using Tapatalk

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yalnız unutulan bir şey var APP plaka legal bir uygulama olsaydı tescil büroları mühür için hiç sorun çıkarmazlardı. Haksızmıyım?

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4. App yi aliyorum henuz bir sorun yasamadim hicbir yerde Savaş abi. Muhur olduktan sonra nasil bir sorun cikiyor?

Sent from my iPad using Tapatalk

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben de onu diyorum, tescil büroları ya yasaları bilmiyor ya da kafalarına göre uygulama yapıyorlar, sen 4 ncü mühürlü APP plakanı alırken bazıları daha siftah bile edemedi :). Benim üzerinde durduğum nokta tam anlaşılamamış. Ben diyorum ki APP plaka madem yasal, o zaman neden herkesin APP plakasını mühürlemiyorlar, illaki araya hatırlı/paralı kişileri sokmak mı gerekiyor? :( Yani ben sade bir vatandaş olarak koltuğumun altına APP plakalarımı alıp mühürletmek için trafik tescil şubesine gönül rahatlığı ile gidebilirmiyim?