Arabamın Ederi nedir ?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satmıyosan benimkini verelim adamlara :) bende pasif satıcıyım. iyi fiyat verirlerse satacağım. iyi fiyattan kastım zarar etmeksizin.. satarsam ev işine gireceğim.

astranın piyasa uçmuş valla.Şuan için başka araç alma planım olsa hiç durmam satarım.04 te 23 küsüre almıştık sıfır şimdi 6 yıl sonra 22 ediyor :D

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astranın piyasa uçmuş valla.Şuan için başka araç alma planım olsa hiç durmam satarım.04 te 23 küsüre almıştık sıfır şimdi 6 yıl sonra 22 ediyor :D

Sizin enjoy en fullumu enjoylar ıcerısınde ?

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bu konuyu açmakla hata etmişsin bence. aynı konuyu ben de açmıştım ama gidişat aracın piyasası ve alakasız benzetmelerle fiyatını çok düşürmüştü. o yüzden aracının fiyatını kendin belirle. yoksa burdan iyi sonuç çıkmaz. :D her kafadan ayrı ses çıkar. (tabi herkesi katmıyorum. anlayana!) ama buradan çıkan sesleri de yabana atma aklında olsun yinede.

Ederi de bana göre 18- 19. Aksesuarına göre fiyat artar bence.

Valla en ıyısı kendın belırlemekmiş kımse benım arabamı benım kadar ıyı bılemez temızlıgını vb... ama yınede yorum yapan arkadaşlara teşekkur edıyorum.Bi fıkır edınmıs oldum

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benimde satma niyetim var. 2004 comfort sedan LPG li. 105.000 km de . bende 20-21 düşünüyordum, ancak piyasada temiz araba bulmak zor, temiz olanlarada emsallerinden çok para istiyorlar. açıkcası gözüm korktu. satsak yerine ne alacaz onada karar vermiş değilim.

Siyah10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta 2000 edition HB At 18.500 e verdim nokta hata boya yoktu.(Yakın arkadaşım olduğu için üçe beşe bakmadım ama) Fikir olsun diye yazdım yanlış anlaşılmasın...

zanoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksek fiyat yazmışsın. ben olsam 19 yazar 17.500 kadar verirdim.