Arabamı yıkadım...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet , ışıldıyor maşallah.Kazasız belasız.Bu arada Turtle wax yabana atılacak bir marka değil.Hatta bazı ürünleri Amerika'da Meguiars' tan bile pahalı ve daha fazla tutuluyor.

Kutuyu inceledim abi bende USA yazısını görünce "adamlar yapmıştır" dedim içimden...
İnan bana her ürünün arkasında Made In China yazısından bıktık yahu :D

Folyoyu soksen nasıl olur ???

Valla belki komik olcak ama biraz korku var bende ya şu karbon konusunda.
Arabayı memur bi amcadan aldım. Aynen şöyle dedi "oğlum kaputa taş değerse iz yapmasın diye yaptırmış, istersen söktürelim bişey yok altında" dedi...
Salaklık bende söktürelim demedim orda işte, güvendim adama.
Ama karar verdim yazın söktürcem... Ne çıkarsa bahtıma :rakir:

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımdada combo var beyazı maşallah daha 2 tane güzel temiz combo gördüm birisi bu diğeride arkadaşımdaki zenon vs çok tatlı gösteriyor aracı :)

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ticari arabaya ne zenon'u kardeşim diye dalga geçilip tepki aldığımdan dolayı yaptırmıyorum :D

bence yaptırın derim arkadaşta olan arabada ticari amaçla kullanılmıyor zaten 1.7 olması lazımdı yazılım falan attırdılar cok memnunlar,zenon krom korumalıklar falan bütçem olsa combo kesinlikle düşünürüm :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yaptırın derim arkadaşta olan arabada ticari amaçla kullanılmıyor zaten 1.7 olması lazımdı yazılım falan attırdılar cok memnunlar,zenon krom korumalıklar falan bütçem olsa combo kesinlikle düşünürüm :)

İlk defa böyle düşünen birine rastladım eyvallah hocam :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçük araba fazla sevmem :D oldumu bagajlı geniş olacak comboyla tatile gittiğimizde o kadar rahat etmiştikki yayıla yayıla 3 kişi Allah kaza bela vermesin :)

Benim combo'yu satmaya kalkarsam ilk sana söylicem sonra ilana koycam :D
78000 km'de 3 parça boya değişen yok millete 20.000 sana 19 :rakir: