arabamı cektiler..

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bnmde Eski aracımda mühürsüz App wardı 1 yakaladı ses sisteminden girdi mühürsüz appden çıktı bağladı aracı :D söktürmeden çıkarttım ama sonra tekrar yakalayınca tanıdık polis olmasına rağmen söktürdü :DYani yasak sahteciliğe giriyo hoş görüntü oluo ama en iyisi 120 tl verip mühürlüsünü bastırmak :)

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımı da yol boyunca 2 taraflı park edilmiş onlarca aracın arasından seçip çekmişler. Nedeni yok. Geldim araç yok.
İstanbul Trafik Vakfı(!) na sağlam bir mail gönderdim. Allah belanızı versin şeklinde. Siz vakıf değil haraç kurumu olmuşsunuz diye.
geri dönüş yaptılar. kanunu göndermişler, şu hallerde araçlar çekilir diye.
tekrar cevap yazdım, hatta döşedim yine. peki benimki bunların hangisine uyuyor diye. Aldığınız haksız paralarla kurumunuz da, haksız kazanç sağlayan memurlarınız da gün yüzü görmesin dedim.4 aydır cevap bekliyorum.

uurmanigidi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı arkadaşlar bu işleri çok hafife alıyorlar ama polisin söylediğini de dikkate almakta fayda var. Sizler bu konuyu masumane bir görsellik olarak yorumlayabilirsiniz ama kanun karşısında sahtecilik öyle basit bir şey değildir. Her zaman şunu söylerim "Allah hakimle hekimin eline düşürmesin"

tabiki dogru söylüyorusun abi ama ozaman yaa komple kökten cözüm bulcaklar .. yada herkesin gördügün ilanlar var nette oralar gidip önüne gecicekler ben appyi güzellikten cok silinmesin diye yaptırdım tabiki güzellikte var ama mühürlü yaptırcam şimdi yapcak bişe yok

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla 13 senedir plaka kullanıyorum hiç silinmedi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tabiki dogru söylüyorusun abi ama ozaman yaa komple kökten cözüm bulcaklar .. yada herkesin gördügün ilanlar var nette oralar gidip önüne gecicekler ben appyi güzellikten cok silinmesin diye yaptırdım tabiki güzellikte var ama mühürlü yaptırcam şimdi yapcak bişe yok
Zaten konu çözülmüş, bu tür plakalar ve meşhur film uygulamaları yasak diye biliyorum, yoksa yanılıyormuyum?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
valla 13 senedir plaka kullanıyorum hiç silinmedi
Bende de 20 senelik plaka mevcut, halen kız gibi.