arabama hırsız girdi

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmiş olsun ındhsi yakışır :D

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun ; Arabanıza hırsız girdiğini görünce polis
e arayıp saklanacaksınız çünkü yakalayınca suç işlemiş oluyorsunuz.bundan 7-8 yıl önce arabama hırsız girdi.Uyku tutmayıp pencereden bakarken denk geldim. 4.kattan arabamı soyana denk gelip annemin saksısını kafasına fırlattığımda adam "dua et gelmedi yoksa içerde süründürürdüm seni gir içeri uyu" demişti.Aşağı indiğimde çoktan tahliye gerçekleşmişti.Çalınan şeyin maddi değerinden çok garip bir ağrına gitme olayı,öldürsem doymam psikolojisine giriyor insan ve bir kaç gece rüyanda yakalamış haddini bildirir görüyorsun. :)
tekrar geçmiş olsun.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. konsola felan zarar vermemişse car400 50 tlye bile bulunabiliyor.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.

06volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeşim

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer indash alcam tavsiyesi olan entegre navigasyonlu bişey bilen armı

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Geçmiş olsun.
4.kattan arabamı soyana denk gelip annemin saksısını kafasına fırlattığımda adam "dua et gelmedi yoksa içerde süründürürdüm seni gir içeri uyu" demişti.
tekrar geçmiş olsun.

Ahaha buna bittim yaa :) bu arada bundan 5 sene öncede bende Doğan L vardı. Biri arabayı durmadan çiziyordu. Akşamları nöbet bekler oldum 1 hafta sonra adamın biri arabama yanaşıp sol ön kapıya tekme atarken gördüğümde elimde levye ile aşağı inip adamı yamulttum ama adam kactı. aradan 1 ay geçtikten sonra bir akşam yürüyerek eve giderken arkamdan birisi bişi geçirdi. En son hatırladığım levye öyle değil böyle vurulur cümlesi idi. mahalleden bir kaç kişi adamın bana vurduğunu görünce adam saldırmışlar adam kaçmış. Yakalanamadı. O günden sonra akşamları pek dışarı çıkmaz oldum çıktığımda da kensinlikle ya araba ile yada biber gazı spreyimle dolaşırım..
Kısacası hırsızı yakalamakla ve dövmekle de bitmiyor iş!