Arabama hırsız girdi!

delibal_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun :(

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğin kişi benim herhalde:)
benim c3 de mod durduğu için arkada kolon anfi var sandılar herhalde. benimde sağ kelebeği kırıp koltuğu indirip bagaja bakmışlar. bagajda sadece trafik seti vardı Allahtan onuda almamışlar camıda hasarsızlık kapsamında kaskodan yaptırdım...
Sanada geçmiş olsun ,Uğur. araç içi sensörler var alarmlı migroslarda koçtaşlarda 25 tl 2 de kumandası var. aracın içine monte et bi tane. alarm işe yaramıyor çarpsalar ötsede kimse bakmıyor. araç içi scan özellii olanlarda 100 den aşağı değil. ben bundan alıp koyacağım arabaya...

Saol Zafer abi. Sana da geçmiş olsun. Benim ön camda iki tane ufak çatlak var. yaz sonu ön camı hasarsızlıktan değiştireceğim için kaskodan yaptırmadım camı. Zaten 30 liraymış. Söylediğin şeyi araştırayım bi. Alarm taktırcam ama bi türlü zaman bulamıyorum. Taktırana kadar içim rahat olur en azından.

çok geçmiş olsun :(

Saolun arkadaşlar. Allah kimsenin başına vermesin. Çok sinir bozucu bişey.

ermanhrz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pehlivanoglu öncelikle geçmiş olsun ...

Arkadaslar alarm Bile cözüm degil artık ben gecenlerde bir olaya tanık oldum hayretle izledim adamları ama polis gelinceye kadar işlerini halledemeden kaçtılar cunkü ben kovaladım adamları :D Gelelim tanık oldugum olaya ...

Hırsızlar 3 kişiydi arac astra sedan dı Birisi sofor camını kırıp içerden kapıyı açtı ve kaput kolunu cekti digeri kaputu kaldırdı bir digeride alarma enerji veren akuye giden kabloları kesti bu anllatıgım toplam 6-7 sn lik bir olaydi.

ermanhrz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar birde bir film türü var 3m diyolar piyasada uygun fiyatada kaplıyolar bence alarm dan daha güvenli aracın camına film gibi bişi dösüyolar ama içerisinde bi madde mi ne war aracın camını patlatmaya calıstıkları zaman cam kırılmıyo Böle buz gibi oluyo cam ama kırılmıyo bu hafta pazar gününe kadar yaptıracam bnm bir arkadasım var ona yaptırıcam piyasada 350-550 arasında degişiyo ama ben 250 yaptıracam tanıdıgım var izmirde olupta yaptırmak isteyenlere yardımcı olurum.

theaalper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çook geçmiş olsun kardeş...
ankara felanda iyice bozuldu sokağımızda bi arabanın ön kapısının üstünden zorlaya zorlaya elini sokmuş kapı mandalını çekip teybi felan alıp çıkmış gitmiş...
allah kimseye vermesin...

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar. Kaput olayını da ilk defa duyuyorum. Oraya da asma kilit taktırırız olmazsa :( Şaka bi yana Allah kimsenin başına vermesin. Hiçbişey almasa da insanın sinirleri bozuluyor. Hırsız gireli 20 gün oldu, hala dışardan bi ses gelse camdan arabaya bakıyorum.

Son düzenleme:

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun, alana hayır etmesin, allah beterinden saklasın kardeşim.