Arabam Isıtmıyo...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c20xe de kalorifer valfi yok benim bilgidim

blogun arkadaki plastik L konektör üzerinden su direk kalorifer petegine gidiyor.

ılık dedigin orta çıkıstanmı geliyor sag ve sol cıkıstanmı

orta genelde ılık verir kenarda ılık ise petegi temizlet düzelir büyük ihtimal bu arac hareret yaptıysa bence antifiriz yerine musluk suyu konuldugundandır oda kalorifer petegini tıkamıstır

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üflemede sağ ve sol nispeten daha sıcak ortalar hep ılık..araba bi kere hararet yaptı ondan sonra bahsettiğim parçalar değişti arızalı oldukları için..hafta sonu söküp bakıcam durum nedir burdan yazarım yine oldu yada olmadı diye..yada bozdum die :)

Bu arada daha önce ön bloğu söken varmı daha önce dikkat etmem gereken bişey varmı iki tane alt sağ sol da iki tane orta çıkışların altında 4 tane bilgisayarın altında bide kontağın orda vida gördüm bunların dışında sökmem yada sökerken aman dikkat et dediğiniz bi yer varmı sökelim derken tırnak fln kırmayalım 50-60 liradan kaçarken 100-150 liralık olmayalım :)

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petekler yerinden oynamış olabilir mi acaba?

MİRZA791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üflemede sağ ve sol nispeten daha sıcak ortalar hep ılık..araba bi kere hararet yaptı ondan sonra bahsettiğim parçalar değişti arızalı oldukları için..hafta sonu söküp bakıcam durum nedir burdan yazarım yine oldu yada olmadı diye..yada bozdum die :)

Bu arada daha önce ön bloğu söken varmı daha önce dikkat etmem gereken bişey varmı iki tane alt sağ sol da iki tane orta çıkışların altında 4 tane bilgisayarın altında bide kontağın orda vida gördüm bunların dışında sökmem yada sökerken aman dikkat et dediğiniz bi yer varmı sökelim derken tırnak fln kırmayalım 50-60 liradan kaçarken 100-150 liralık olmayalım :)
arkadaşım bence git bilen birine yaptır şu işi. daha büyük işler açabilirsin başına. ısınacam derken arabanı yatırma sanayilerde.