Arabam çiziklerle dolu

saltman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi forumlar arkadaşlar aktif bir forum kullanıcısı değilim mesajlarda hata yapıyorsam uyarılarınızı dikkate alırım. :rolleyes:

sorunum şu ki beyaz renk corsa d var ama arabanın boyasında sağlam yer kalmadı her tarafı çizik içinde ve arabanın boyası çok solgun duruyor 6 yaşında ama 95 model springler gibi duruyor derin anahtar çiziği vs değil boyanın üstünde çamur gibi çizikler var bunlardan nasıl kurtulunur ve boyanın parlaması için ne yapılmalıdır?

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
El ile uygulanan polish pasta işinizi görecektir diye tahmin ediyorum. Boya üstündeki küçük cizikleri, boyanın üstündeki kirleri temizler.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opak boya olduğu için işiniz kolay. İnce pasta ve ardından cila güzel olur. Derin çiziklerde rötüş yapılıp su zımparasıyla düzeltimi tamamdır..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bir kaç resim ekler isen daha net cevaplar verme şansımız olur.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı dert bende de var. Benim opel nehir gri si ve inanılmaz sırıtıyor. Ayrıca bazı arkadaşların derdi neyse bir kaç yerinde derin çizikler var. Geçen gün nasıl becermişlerse ön kaputu yamultmuşlar. Fındık büyüklüğünde kaputta çökme var. Neyse fazla yazmıyım hala aklıma geldikçe sinirleniyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada olsanız berkay var. dby detailing. arabanızı tanıyamazsınız eli değsin yeterki...

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Gümüş gri astra var özellikle kaporta da 3-4 parça anahtar çiziği var malum Türkiye Şartları olduğundan yaptıramıyorum.yaptırsam direk önden kazalı derler öyle biniyoruz maalesef.

iPad'dan gönderildi .

memcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimlerde belli olmuyor hocam.
Şu 200tlye oto kuaför yapılan yerlere versem hallolur heralde o zaman?

Ucuz etin yahnisi demek yeterli olur sanırım.. 100 150 lira daha fazla ver bütçeyi zorlayip hem iç hem dış çiçek gibi olsun.
Geçen hafta anadolu yakasinda, şans eseri yeni bir yer keşfettim . Ara dere bir yer ama usta başarılı. Eski boya ustasıymış vs vs.. Eğer Dilersen adres bilgilerini özel mesaj ile paylaşabilirim. Reklam vs olup sıkıntı olmasın :)