arabam çalndı arkadaşlar

cakabey9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün gece aracım çalındı. 06 khj 33 vectra gl zeytin gri. olurya insanoğlu bu bir yerde görürsünüz. 05426213562 benim telefonum. memlekette okadar çok şerefsiz varki. dişimizden artırdığımız parayla aldığımız arabayı öylece alıp götürdüler. bir de araba da immobilizer var nasıl çaldıklarınıda anlamadık. immobilizerli araba nasıl çalınır birde buna güveniyoruz. gören duyan olursa şimdiden teşekkürler.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun inşallah kısa zamanda bulursun. Kago var mıydı? Çift kilitle kapatılmış, dreksiyonu kilitlenmiş bir opeli ancak çekiciyle felan götürürler diye düşünüyorum

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakanızı ve telefon numaranızı kaydettim telefonuma, aklımda olur.. görürsem sizi ararım, çaktırmadan da adamların arkasından giderim..

geçmiş olsun..

bu arada, araç hakkında biraz daha bilgi verirmisiniz? vuruğu, jantı, ekstra bir modifikasyonu yada diğer zeytin gri Vectra'lardan ayırt edeceğimiz bir özellik söylermisiniz?

birde nerede oturuyorsunuz?

cakabey9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko yoktu dostum çift kilit devredeydi. bunlar yanlarında opel beyni taşıyorlar diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum.

cakabey9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol dostum arabada herhangi bir belirginlik yok ama sağ kapı tarafı hafif içe göçüktü.

cakabey9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elvankent etimesgut