Arabam 2 Litre Yağ Yakti

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
170-180 bastım diye araba 2 litre yag yakacaksa yakarım ben o arabayı....

ne bu yaa oyuncakmı
40 milyar para veriliyor bu merete...

kacak vardır bi yerde.
gene diyorum...

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
170-180 bastım diye araba 2 litre yag yakacaksa yakarım ben o arabayı....

ne bu yaa oyuncakmı
40 milyar para veriliyor bu merete...

kacak vardır bi yerde.
gene diyorum...
kesinlikle katılıyorum.her 300-500 km uzun yolda 2 litre yağ yakacaksa sende o arabayı yakacaksın.opel gibi araba için normal şartlarda bu kadar yağ eksiltmesi normal değil.
kaçak olduğu konusunda hemfikirim.

selcukuygur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan önce benzinli arabamda hiç yağ lambasının yandığını görmediğim için,hatta her yağ cubuğuna baktığımda hep aynı seviyedeydi tek değiştirmekle meşgul oluyodum.bundada 2 litre yağ yaktığını görünce bi tohaf oldum.bi kaç kişide bu durumun normal olduğunu söyledi.park ettiğim hiç biyerdede yağ lekesi görmedim.artık servis bakımında anlatıcam bu konuyo

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arabamı yeni aldım servısten 3 ile 4bin km.de ilk etapta yağ eksiltır demişlerdi büyük ihtimalle araç sıfır motorken birden alışmadan sıkıştırınca 170-180 gibi yağ eksiltme olur gibi geliyo ben 3 bin km. zorlamadıgım için arabayı şuan 5bin km.de gram yağ eksiltme yok.bence bu nedenden de olabilir.

erkan_iron

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
bende de 2007 1,3 cdti combo var nisan cıkıslı arac 10,000km de su ana kadar 3 litre yag eklemek zorunda kaldım servis 1,3 motorların yüksek performans motoru oldunu yag eksiltmesinin normal oldunu sölediler pek inanmadım ama hadi hayırlısı !!

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracta 1000km de 1.5 litre yağ yakıyordu ama şu sıralar 750kmde 1 litre ekliyorum servise sorduğumda bu kasaların hastalığı bu dediler yapacak birşey yokmuş ama benimki 97 model normal sayılabilir sizinki yeni daha sanırım?

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu anlatılanların hiç biri normal degil kardeşim opel bu kadar yağ yakmaz sorun var diyorum araçlarınızı iyice bi kontrolden geçirin altını üstünü keçeleri contoları v.s...

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10-40 nolu yağı yaklaşık 11000 km dir biniyorum 93 model astram var daha sadece ilk yağ koyduğumda artan 250g kalan yağı döktüm.seviyesi her zaman normaldi.
bi sorun olabilir baktır derim. kolay kolay yağı azaltmaması lazım

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar gercekten anlamiyorum ya nasil olur 2007 model bi arabanin yag yakmasi normal olsun ya, benim hiq aklim ermiyor bende corsa 1999 model var her 5000 de yagi degistiririm, hep ayni seviyede, bence kesin kacak olmali yoksa yag yakmasi ne demek yaw olurmu

LeVeLuP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım ilk 10.000 km de 250 gr yağ eksilttiğinde moralim bozulmuştu.Şimdi rahatladım.