Arabadaki sopa :D

Emperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuru sıkı taşımak çok basit ve kanuni sorumluluğu oldukça düşük. Bence yeterli olur, e kuru sıkıya da bazuka çıkarak değiller nihayetinde :D

Kuru sıkı daha saçma esasen 10 yıl önce falan trafikte biri amcama kuru sıkı çekmiş, oda kendini koruma amaçlı adamı omzundan vurmuştu :) kendimi savunayım diye öldürte bilirsiniz.
Arabada da standart tahra ve biber gazı vardır. Vectra'lar da sol koltukla kapı arasına sığmadığı için sabit sağ ön tarafta paspasın altında elime yakın durur.

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyisi MG-3 taşıyacaksın :D Arabanın tavanına monte edeceksin abi ama ses mermisi olacak :D Biri gak guk mu dedi Allah ne verdiyse çatara patara :D Bak bakalım bir Allah' ın kulu kalıyor mu :D Şaka bir yana en mantıklısı biber gazı :D

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belki şakayla karışık ama şurda yazılanlara bakınca toplumda çok açık bir şekilde görülen cinnet hali var. Nadanlık, cahiliyet diz boyu...
Zaten üst üste gelen bela musibetler, kuraklıklar anlayanlara çok şey anlatıyor.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belki şakayla karışık ama şurda yazılanlara bakınca toplumda çok açık bir şekilde görülen cinnet hali var. Nadanlık, cahiliyet diz boyu...
Zaten üst üste gelen bela musibetler, kuraklıklar anlayanlara çok şey anlatıyor.

Cinnet bilinçsizce olan bir hadisedir, tam bilinçle kasten yapma durumundayız. Sanırım bir nevi beyin loblarında dengesizlik var, psikopatlık yani :D Biber gazı en idealidir öyleyse, ama büyük su tabancasına koymak lazım sıvıyı, uzak menzilli olsun :D :rakir:

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tiyatro için söylerler ama her ortam için geçerlidir: Sahnede bir silah varsa patlar.
Hayatımız stres yüklü, trafik en yoğun yaşandığı yerlerden... Her türlüsünün insanın başına bela olacağını düşünüyorum. Biber gazları daha savunma aracıymış gibi geliyor kulağa ama en tehlikelisi kurusıkıdır. Mazallah alıp çıkarsınız karşıdaki de doludur çeker vurur yığılırsınız. Adam nefsimüdafadan üç beş yıla çıkar ama karşı taraf hastaneden çıkabilir mi bilemem.

Olmaz, benim başıma gelmez demeyin. Türkiye'de günlük hayatın bir parçası bunlar hiçbirimizin başına gelmesini istemeyiz.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi ögrencimde su tufeginde asit taşıyordu, artık plastigin icini neyle kapladıysa o asit
o tufegi etkilemiyordu. Sıktımı asit, pantalon gömlek cazır cazır eritiyordu deriyi ise
kıpkırmızı yapıp yakıyordu, zaten asit acısını alanda ALLAH ALLAH diyip yere yıgılıyordu.
Böyle psikopatlarda olabilir... aaa su tabancası.. FISSSSSSSSSSSSS...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA gittttiii şeyime geldiiiiiiiiiiiiii

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Trafikte artık ben çareyi buldum sağdan sağdan devam. it köpek dolu durduk yere başımızı belaya sokmamak gerek. Korna bile çalmıyorum artık.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafikte artık ben çareyi buldum sağdan sağdan devam. it köpek dolu durduk yere başımızı belaya sokmamak gerek. Korna bile çalmıyorum artık.

Benim silahimda korna be nadir abi :) donanmaya durayim bazen kendim bile korkuyorum:D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi tabanca iyi de dolusu bir kişiyi boşu 10 kişiyi korkutur derler ya kurusıkıyı gerçek sanıp nefsi müdafa diye karşındaki zımbalarsa kurusıkıyla öbür tarafa gidersin en iyisi bulaşmamak yada biber gazı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Boş verin arkadaşlar eskiden deli kanlı kavgadan kaçmaz derlerdi. Ama eskiden karşında ki adam da delikanlı idi. Ama şimdi delikanlı filan kalmamış sözlerim meclis dışında trafik içinde tabiri caiz ise piç dolu...vurur gebertirsin piçin birini sonra bu piçi adam yerine koyarlar yatarsın içeri de... gerek yok...