arabadaki kötü kokuyu nasıl giderebilirim

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer aracım herhangi bir yerine süt döküldüyse durum çok kötü demektir :(.

Savaş Abi aman başıma geldi sorma ne yapsam olmadı...:( hayatımda o süt kokusu hele güneşli havada pis ayak kokusu gibi aracın içine giremiyordum yıka temizle nafile

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş Abi aman başıma geldi sorma ne yapsam olmadı...:( hayatımda o süt kokusu hele güneşli havada pis ayak kokusu gibi aracın içine giremiyordum yıka temizle nafile
.
Peki nasıl kurtuldunuz süt belasından? Hep merak etmişimdir bu gibi durumlarda ne yapılır diye.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
.
Peki nasıl kurtuldunuz süt belasından? Hep merak etmişimdir bu gibi durumlarda ne yapılır diye.
Süt kokusundan kurtulana henüz denk gelmedim :(. Bir arkadaşımın bagajına dökülmüştü, yaz sıcağında resmen arabada çürük et varmış gibi koku oluyordu, kendisi doktor olduğu için arabaya binenler iyi makara yapıyorlardı :D, ne yaptıysa baş edemedi sonunda bagaj halısını yenilemek suretiyle o pis kokudan kurtulabildi.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.
kurtuluşum olmadı o kokudan, araç sonradan sağ sol kuraalı bilmeyenin vurması sonucu pert oldu :) satsam o zaman bin mark etmezdi sigortadan 5600 mark geldi gittim kendime güzel araba aldım :)

Emperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Islak paspas ve bagajda ıslak unutulan havlu gibi kokuları tam olarak cıkarmasada vanilya tozu iyi oluyor bi nebzede olsa kokuyu alıyor. :) (Paspasların altına ve bagajdaki köşelere)

survivor

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.

arkadaşın arabasına yoğurt dökülmüştü ve kokudan durulmuyordu. Tavsiye üzerine yoğurt dökülen yer üzerine 1 2 paket vanilya döküp ertesi gün elektrikli süpürge ile süpürdüğünde kokudan kurtulmuştu. İsterseniz bir deneyin belki fayda eder.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şükür başıma gelmedi de, vanilya aklımın bir köşesinde bulunsun.
Olmadı üstüne biraz da kabartma tozu, un falan katarız kek çırparız :D

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş, aracın içi ne kokuyor, kimi arkadaş klima dezenfektanı,kimi de yoğurt örneği vermiş vermesine de sen belirtmemişsin ki ne koktuğunu? Sigara mı, rutubet mi, aracını ikinci el olarak almışsan eski sahibinin ter vb kokusu mu? Ne koktuğunu söylersen daha isabetli çözümler önerilebilir.