araba için lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tun71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused: arkadaşlar size birşey danışacaktım. Ben opel vectra alıcam da
sizce gls mi cd mi cdx mi(2,0)
lütfen arkadaşlar özellik farklarıyla
şehir içi şehir dışı yakıt sarfiyatıyla
hı bir de unutmadan kapılarda kulanılan hoparlörlerinkaç cm çapı olduğu bir de türünü yazarsanız çünkü arabaya alınca tesisat takıcam da onun için soruyorum

Müzik yaşamak duymak hissetmektir!

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger fiyati ve yakiti sana uyuyosa hic dusunmeden cdx derim ama sen 2.0 istiyosun galiba bildigim kadariyla cdx ler 2.5 V6 bunu istemezsen cd yi tavsiye ederim o yildaki arabalara gore donanimi gayet iyi ama yine de tercih senin

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aynen katiliyorum

sonmocan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de CDX al derim.2000 ve 2001 modellerde 2.000 cc motor var. Full bir arabam olsun dersen hiç düşünme. ben CDXimden gayet memnunum,ısıtmalı Deri koltuk , sunroof, Xenon far, Traction control, ABS, yol bilgisayarı, maun kaplama, hepsi var...
performans olarak da düz yolda 245 km ye soluk almadan çıkıyor. yakıt tüketimi ankarada 11-12 Litre uzun yolda 6,3 litre civarında. 2007 yılında vergiden de düşüyor :))

sonmocan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müzik tesisatına gelince bence ön hoparlörleri değiştirme, Tesonun içinde kalsın 16,5 cm çap var diye biliyorum. yalnız tweeterları çok kaliteli seçmen lazım, infinity olabilir, jbl'de..

tun71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonmocan' Alıntı:
ben de CDX al derim.2000 ve 2001 modellerde 2.000 cc motor var. Full bir arabam olsun dersen hiç düşünme. ben CDXimden gayet memnunum,ısıtmalı Deri koltuk , sunroof, Xenon far, Traction control, ABS, yol bilgisayarı, maun kaplama, hepsi var...
performans olarak da düz yolda 245 km ye soluk almadan çıkıyor. yakıt tüketimi ankarada 11-12 Litre uzun yolda 6,3 litre civarında. 2007 yılında vergiden de düşüyor :))

arkadaşlar ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. özellikle yukardaki bilgileri veren arkadaşıma sanırım 2000 cdx alıcam:)

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın da dediği gibi bende 2000-2001 2.0cdx öneririm daha full bi modeli yok zaten ama otomatik olmamasına dikkat et bende 1.8cd/at var 2.0 larla aynı yakıyorum hatta yoğun trafikte 2.0dan fazla yakıyorum :) ahhh şimdiki aklım olsaydı 2.0cdx manuel alırdım offff offff :)

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Daha önceleri bir ahşap merakım vardı...
Hem bu yüzden hem de dijital klima yüzünden CDX'i çok beğenmiştim...

Şimdi ise üst seviye markalar haricinde ahşap konsolu hiç beğenmiyorum...
Özellikle Vectra B'de çok kötü görünüyor o ahşap görünümlü konsol...

Ancak yine de CDX derim...

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön hoparlörler 16.5 cm, arkalar 13.5 cm lik. modelelr hakkında pek bişi diyemicem..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...