araba fiyatları ??

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
çok haklısınız.. herşeye zam geldi.. her şeyin fiyatı arttı ama vatandaşta hiç tepki yok.. 8 ay önce araba fiyatları 10 milyar daha ucuzdu şaka gibi...devlet %135 ötv vergisi alıyor sadece..

Dedim ya tepki olmadan olmaz ama bizim millette o tepki ne gezer? eğer ki vatandaş sıfır araç almaya son versin bak bakalım o firmalar nasıl bayrak kaldıracak. Vatandaşın yapması gereken sadece araç almamam gidip bakmamak ama ülkemiz de bu mümkün değil. Adamlar bilmem kaç ay sonra gerecek araçlar için para ödeyen insanların yaşadığı bir ülkeyiz biz... birde hava atarız sipariş verdim diye durum böyle olunda araç başına 10 bin değil 20 bin zam yapsalar adamlar haklı.

victory44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu zamanda araç almak ciddi sıkıntı :/ ama naparsınız ihtiyaç işte ;)

2005 model astra h 72000 km, de 3 parça boyalı ve lpg yok malesef.. sizce bu araca 29.000 tl verilir mi? bu arada araç ilk sahibinden.

b.jackk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha cok semer vururlar. cek krediyi al cek krediyi al millet parayi unuttu ekmegi bile karta gecenler var. Arada bankalar zengin oluyo. Milletimizde sahibi olmadigi arabanin havasini atsin birakin da. Fiyatlar dusecek diye bekleyenler cok bekler. Arabaniz iyiyse satmayin en iyisi bu. Yoksa cok bakarsiniz temiz mi bozuk mu. Ahanda buldum [emoji3] hee buldun alirsin buldugunu 20 binken 30 bine.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu zamanda araç almak ciddi sıkıntı :/ ama naparsınız ihtiyaç işte ;)

2005 model astra h 72000 km, de 3 parça boyalı ve lpg yok malesef.. sizce bu araca 29.000 tl verilir mi? bu arada araç ilk sahibinden.

O arabanın 72000 olduğuna pek inanmıyorum hocam çok az değer.ben 2005 manuel vitesli esp'si olan 180 binde astrayı 26 binden aldım.camlarda film,çelik jant Sıfır lastik ve atiker lpgde mevcut.

iPad'dan gönderildi .

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 yılında 46bin liraya sıfır aldığımız aracı birkaç seneye tekrar 46 bine satmayı düşünüyoruz