araba arada bir tüpe geçmiyor

dj_abdullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2009 opel astra enjoy araba aldım benm akarabadan arabaya 9 ay önce landrenzo marka tüp takıldı fakar arada bir arabayı calıstırıp devam ettiğimde araba tüpe gecmiyor devamlı benzinde kalıyor stop edip calıstırdıktan sonra tüpe geciyor hemen bir sıkıntı kalmıyor fakan arada bir işte benzinde kalıyor neden yapar ne yapmam lazım ?

olcay4564

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun

Aynı sorun benim araçta da vardı kardesim landirenzo tüp taktirdim gaza ara sıra geçmiyordu tüp taktirdigim servise gittim tekrar yazılım guncellemesi yaptılar sorun çözüldü 3 aydır bi sıkıntı yok çok şükür....

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2009 opel astra enjoy araba aldım benm akarabadan arabaya 9 ay önce landrenzo marka tüp takıldı fakar arada bir arabayı calıstırıp devam ettiğimde araba tüpe gecmiyor devamlı benzinde kalıyor stop edip calıstırdıktan sonra tüpe geciyor hemen bir sıkıntı kalmıyor fakan arada bir işte benzinde kalıyor neden yapar ne yapmam lazım ?

Belki yazılım olabilir. Ancak 9 ay gibi bir sürede belki bir ihtimal sıcaklık müşürü idi sanırım, su sıcaklığını algılayıp tüpe geçiren parça arıza yapmış olabilir. Tüpün garantisi var ve devam ediyorsa yüksek ihtimalle ücretsiz değiştireceklerdir.

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sıkıntı 2012 astra landirenzo evo bende de oldu. Gittim programı resetlediler düzeldi. 6 ay sonra bir iki defa daha oldu birdaha gittim yine program resetlendi düzeldi 8 ay geçti bir daha olmadı.