Araba Alsanız Hangisini alırdınız?

Araba Almayı dusunuyorum Aklımda bu 3 araba var siz olsanız hangisini secerdiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    101

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polo'yu eklicektim ama sonra vaz gectim onuda begeniyorum bence fiyatının arabası olarak gormedigim icin eklemedim.İlk Corsa dusunuyordum sonra bu mazda 3 aklıma cok yatmaya basladı otomatik dizel fiyatı nedir acaba bu arabanın Orta halli ozellikleri olsun yani full+full olsun istemiyorum o kadar butce yok malesef.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seçenekler arasında mazda 3 varsa ne corsaya bakarım ne ibiza ya..

bir önceki kasası çok hoşuma gidiyor, yeni kasanın tasarımını çok beğendiğimi söyleyemem ama aracın güzel özellikleri var

Edifice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ExtremeFX, sıfır araçlardan bahsettiğini düşünerek, şöyle hızlı bir bakış attım Mazda sitesindeki fiyat listesine ama dizel modellerin fiyatı (hb - sedan) 50bin tl görünüyor. Otomatik vitesli dizel versiyonu listede yok sanırım böyle bir modeli yok.
Bir de MPS diye bir modeli var Mazda 3'ün (her ne ise o artık) 105bin tl diyor. :)
Bir de sitede, sıfır Mazda 3'lerde takasa girince ekstra indirim verdiklerini söylemişler, 2000tl ama sadece benzinli modellerde.

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyum mazdadan yana.Yeni araç alma çabalarındayken bende mazda bakıyordum,birde ne göreyim dizel seçeneklerinde dolu araba yok :( Benzinli araçlar full+full dizelde malesef boş arabalar.Mazda 3 varken corsa ibizaya bakılmaz,ister yeni kasa olsun ister eski kasa mazda 3 kesinlikle kalitesini kanıtlamış bir araç..

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hee olur 50.000 tl hemen alıyım yaa 4*5 tane kalmaz filan.Abi bu nedir ya bi hevesimiz vardı oda gitti :(

Edifice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse üzme kendini. Corsa iyidir, güzeldir. :)
İlla Mazda diyorsan, Mazda 2'lere baktın mı?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu listede kesinlikle mazda 3...

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hee olur 50.000 tl hemen alıyım yaa 4*5 tane kalmaz filan.Abi bu nedir ya bi hevesimiz vardı oda gitti :(
bi arabayı almadan önce önce fiyatlara bakmak gerekir, ondan sonra harbi üzülüyo insan. bende yaşadım çünkü, yeni astra dizele binip hayran olduktan sonra fiyatını sorma hatasında bulundum, 47.000'den başlıyo dizeller diyince nasıl içime oturdu. mecbur geri astra classic'e yönelmek zorunda kaldık.

bence bi ikinci ellere bakın. ama fiyatların çok aşağı ineceğini pek sanmıyorum