App plaka için yardıma ihtiyacım var....

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: App plaka için yardıma ihtiyacım var....

Stskeep link' Alıntı:
Arkadaslar merhaba bende aracima bi tanidik vasitasiyla app yaptirdim, ama yapan kisi eski plakalari geri alip yenisini verecegini soyluyor. Boyle bir uygulama var mi eskilerini sokup almasi gerekiyormus.

İlk defa öyle birşey duyuyorum. Hatta eski plakaları bagajda taşıman lazım ki eğer ters bir polis ceza yazarsa o plakaları söküp yerine orjinal plakaları takabilesin, yoksa aracı bağlarlar.

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Soyledigine gore orijinal muhurlu plakaymis, bu muhur icinde eski plakalari trafik subeye vermesi gerekiyormus. Bende ilk defa duydum ve tereddutte kaldim. Plakalarda hazirmis parasini mecbur vericez.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Stskeep link' Alıntı:
Soyledigine gore orijinal muhurlu plakaymis, bu muhur icinde eski plakalari trafik subeye vermesi gerekiyormus. Bende ilk defa duydum ve tereddutte kaldim. Plakalarda hazirmis parasini mecbur vericez.

APP plaka ister mühürlü ister çift mühürlü olsun her türlü yasaktır normalde, polis mührüne bakmaz o yüzden bence plakalarını verme hiç.

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eski app plaka falan demek istemiş olmasın sakın çünkü orjinal plakalar araçta bulunmak zorunda yoksa aracı bağlarlar

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Trafik cemiyetinden muhurlu plakaymis, orijinal muhurlu olunca trafik subeye eskilerin verilmesi gerekiyormus bi kac arkadasa daha sordum dogrudur dediler. Eskisini gozunun.onunde kirip atiyolar dedi :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Stskeep link' Alıntı:
Trafik cemiyetinden muhurlu plakaymis, orijinal muhurlu olunca trafik subeye eskilerin verilmesi gerekiyormus bi kac arkadasa daha sordum dogrudur dediler. Eskisini gozunun.onunde kirip atiyolar dedi :)

Sakın vermeyin.  general_Shame_on_you
App plaka mühürlü de olsa yinede yasak.

Polis app olduğunu anladığı anda mühürüne bakmaz, siz ''mühür var'' deseniz bile malzemenin esneklik oranı, sayı ve harflerin kabartma derecesi, kenar kabartması bulunmaması gibi birçok etkene ceza yazabilir.
Ceza yazdıktan sonrada app plakayı hemen sökmenizi ve orijinal plakayı takmanızı isteyecektir. Sizde bunu sağlayamazsanız aracınız bağlanır. 

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar ben plakami yenilerken baski yapilacak soforler cemiyeti tanesi 30 tl den yapiyordu app plaka herseyiyle ayni malzeme sadece harf karekterleri farkli benim plakalar basilmamis olsaydi onlardan alacaktim...sordum basan kisiye eski plakalari alip yenisini basıyorlar eskileri trafik subeye vermek zorundalarmis.

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin_k80 link' Alıntı:
arkadaşlar ben plakami yenilerken baski yapilacak soforler cemiyeti tanesi 30 tl den yapiyordu app plaka herseyiyle ayni malzeme sadece harf karekterleri farkli benim plakalar basilmamis olsaydi onlardan alacaktim...sordum basan kisiye eski plakalari alip yenisini basıyorlar eskileri trafik subeye vermek zorundalarmis.

Açıkçası bende vermek taraftarı değilim ama, arkadaşta güvendiğim bir arkadaş bana yamuk yapmaz kendiside yaptırmış aynı yerden şuanda kullanıyor sade ve sadece yazıları biraz daha kalın. Ama hani polis durdururda orijinalleri sorarsa ne yaparız :D
Cemiyetten tamamen orijinal olması gibi bir durum varmı acaba gerçekten.

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

plakalar orjinal oluyor zaten  sadece harf fontu farkli oluyor...siz nereden ne kadara yaptiriyorsunuz...

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

APP hertürlü yasak sadece göze çok batmaz ise orjınalae yakın yapılırsa ceza yazılmayabılır ama emın olun kapsamlı bır uygulamada affetmezler gıbıme gelıyor