Antifiriz Kokusu...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabada (97 model Astra F 1.6 16v) antifiriz kokusu geliyor...Nedendir anlamadım...Arabanın suyunda eksilme yok...Park ettiğim yerede alttan damlama falan olmuyor..Sizce nedir..Devirdaimi aşşağı yukarı 9000 km önce değiştirmiştim...Sorunu bulamadım..Sizin bir fikriniz varmı veya başınıza böyle bir durum geldimi ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracın harareti yükselip fan devreye girince oluşan hava akımı nedeniyle (su deposunun kapağındaki en ufak bir kaçak ta bile dışarıya antrifiz kokusa yayılır) sırf antrifiz değil her türlü koku içeriye kadar gelebilir.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg montajından sonra hissetmeye başaladım bu kokuyu...Acaba Lpg montajı ile alakalı olabilirmi..

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
lpg regülatörüne su giriş çıkış hortumu bağlanıyor ve bunun için kalörifer giriş çıkış hortumlarına plastik t atılıyor ,bu t lerde kaçak olabilir; belki kaçak buhar halindedir; şimdilik eksilme olmuyordur;regülatör giriş çıkış hortumlarını iyice kontrol et...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg regülatörüne su giriş çıkış hortumu bağlanıyor ve bunun için kalörifer giriş çıkış hortumlarına plastik t atılıyor ,bu t lerde kaçak olabilir; belki kaçak buhar halindedir; şimdilik eksilme olmuyordur;regülatör giriş çıkış hortumlarını iyice kontrol et...

Teşekkürler Halil....Şuan araba yatıyor...C.tes nasipse Lpg ciye bir göstericem bakalım ne derdi varmışş...

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabada (97 model Astra F 1.6 16v) antifiriz kokusu geliyor...Nedendir anlamadım...Arabanın suyunda eksilme yok...Park ettiğim yerede alttan damlama falan olmuyor..Sizce nedir..Devirdaimi aşşağı yukarı 9000 km önce değiştirmiştim...Sorunu bulamadım..Sizin bir fikriniz varmı veya başınıza böyle bir durum geldimi ?

geçmiş olsun.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolasın Hakan...Allah kimseye küçük,büyük dert vermesin inşallah...