Anti-DOĞUŞ !

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, afyondaki kar kış kıyamet olaylarına girmeden önce arabamız(leon 1.6) çalışmadığı için yol yardımıyla yetkili DOD servisi afyon demoto'ya çektirmiştik arabayı. LPG var, arabaya bakamayız diyerek başlarından savdılar. Baktılar biz dişli çıktık, biraz baskı kurunca üstünkörü bakıp, LPG sistemi arabanın elektrik sistemini bozmuş, bağlarken kabloları biçmişler gibisinden şeyler söylediler, işin kötüsü servis kısmına da girmemize engel oldular, uzaktan bakmak durumunda kaldık, göremedik bişeyi...
Kar yağışından dolayı arabamıza baktıramadığımız için bir süre askıda kaldı, DOD otoparkında bekledi arabamız, bugün arabamızın üzerindeki lpg sistemi olan BRC yetkili servisine gittik, aynı zamanda da HYUNDAI yetkili servisiymiş burası. Sağolsunlar sorunun akü zayıflığı olduğunu tespit etmeleri 2 dakikalarını aldı, yüzeysel olarak da lpg sistemini kontrol ettiler, regülatörün çamur bağladığını ve herhangi bir radyatörcüye gidip devirdaim sistemini temizletmemiz yeni antifiriz koydurmamız gerektiğini söyleyip, 5 kuruş para almadan uğurladılar.
Bugünden itibaren arabam satılıktır, adı batsın VAG grubu gibi...Opel'e geri dnüyorum...

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sosyal ortamlarda şikayet sitelerine yazın mutlaka. En azından google amca kaydetsin ismi, millet aratınca görür.
DOD'un kendisine şikayet etseniz, ağdalı bikaç cümleyle geçiştirirler, yalandan özür dilerler o kadar.

Arkadaşımın Leon aracı DOD servisinde tamire bırakıldığında kaza yapılıp boyanmış, hava yastığı açılmış. Satarken boyalı parça çıkmasıyla, ipuçlarını birleştirince farketti.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun diyelim.
Hyundai servisleri hakkında duyduğum güzel yorumlardan bir başkası :)

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Arkadaşımın Leon aracı DOD servisinde tamire bırakıldığında kaza yapılıp boyanmış, hava yastığı açılmış. Satarken boyalı parça çıkmasıyla, ipuçlarını birleştirince farketti.

Aynı durum Opel yetkili servisinde de oldu. Komple kaputu değiştirdiler.

Hatta bir yetkili servis var ki artık alışkanlık olmuş orada aracı çarpıp boyamak. Adını vermiyorum şuan burada ama çok merak olursa pm ile iletebilirim.

Bu arada VW'nin marka olarak ne suçu var? Konu başlığı ''Anti-Doğuş Oto'' olarak açılmalıydı :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı durum Opel yetkili servisinde de oldu. Komple kaputu değiştirdiler.

Hatta bir yetkili servis var ki artık alışkanlık olmuş orada aracı çarpıp boyamak. Adını vermiyorum şuan burada ama çok merak olursa pm ile iletebilirim.

Bu arada VW'nin marka olarak ne suçu var? Konu başlığı ''Anti-Doğuş Oto'' olarak açılmalıydı :)

VW'nin türkiye dağıtıcısı olduğundan yardırdım ben ama yine de doğru dedin şef, adminlere şikayet edeyim düzeltsinler :)

Opel yetkili servisi zaten bir rezalet, arabamdaki şanzıman takozu sorunu sebebiyle direksiyon titremesini ""jantlarınız yamuk"" olarak tespit ettiler, DPF tıkanması belirtilerini ise turboda yağ kaçağı var diye belirttiler 50 lira tespit ücreti verdim :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi birazcık sempatizanlık yapalım...

2006 VW Jetta 1,6 102 hp 275 bin km !

0 alındı benzinli , tüp müp yok yetkili servis bakımlı!.. 'REC' nickli Recai hocamda bilir aracımı..

Aracı kullanırken sadece bir konuda canımız biraz sıkıldı 3 sene sonra tavan döşemesi kenarlardan açmaya sarkmaya başladı..sonra araştırdımki 2006 modellerinki kısaymış digerlerine göre..servise şerbeti verdik ücretsiz değiştirdiler..başkada bi sıkıntısı olmadı Allaha sükür..daha sonra farlar sararmıştı onları yeniledik,yola devam!

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert ben hepsini denedim, bütün markaların servisini toplasan bir hyundai etmez. sen gel hyundaiye; bırak ücretsiz parça değiştirmeyi adamlar nerede ise aracı ücretsiz değiştirecekler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Buna benzer olaylar aslında bu bizim kullandığımız Alman firmalarının tamamın da var. Misal opel şu site içinde bir dünya konu var. Bu yüzden Alman dediklerinde yeminle tüylerim diken diken oluyor. Bu yüzden araç alcağım zaman Alman araçları artık benim için ikinci planda kalacak ilk tercihim de Japon araçları olacak. Yemişim tankını topunu beni güdümsüz füze ettikten sonra ne işime yarar?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi birazcık sempatizanlık yapalım...

2006 VW Jetta 1,6 102 hp 275 bin km !

0 alındı benzinli , tüp müp yok yetkili servis bakımlı!.. 'REC' nickli Recai hocamda bilir aracımı..

Aracı kullanırken sadece bir konuda canımız biraz sıkıldı 3 sene sonra tavan döşemesi kenarlardan açmaya sarkmaya başladı..sonra araştırdımki 2006 modellerinki kısaymış digerlerine göre..servise şerbeti verdik ücretsiz değiştirdiler..başkada bi sıkıntısı olmadı Allaha sükür..daha sonra farlar sararmıştı onları yeniledik,yola devam!

Aynı motoru taşıyan bir arabam var biliyorsun dostum, tıkır tıkır çalışıyor araba ama akü zayıflığı gibi bir olayı teşis edemeyecek kapasite?de bir yetkili servis... garantisi bitmiş arabaya bu denli özen gösterilmesi sizin işte bir iş olduğunu sezdiriyor ama neyse :D