Antalya' da kahvaltı

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kaleiçinde oteller var orasıda güzel olur

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çakırlar tek geçerim açık hava köy kahvaltısı birde havaalanı yolunda deepo outlet a gelmeden güllüoğlu var onun dışında kundu oteller bölgesinde denizimpark var ama orası uzak kaçabilir.

abi havaalanına gelcem zaten gece ankara dan çıkacağım sabah 8 de antalyada olmalıyım havaalanından yolcu alıp kahvaltıya geçcem bu güllüoğluna nasıl ulaşırım havaalanından

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Havaalanından şehiriçi istikametine doğru gitmek için bir yola çıkacaksın şehire gidiş istikametinde sağda deepo outlet avm var deepodan sonraki ilk ya da ikinci ışıklı kavşağın orası köşede güllüoğlu diye yalnız ben pazar günü gitmiştim pazar günleri açık büfe oluyordu senin gideceğin zaman olur mu bilmiyorum.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Havaalanından şehiriçi istikametine doğru gitmek için bir yola çıkacaksın şehire gidiş istikametinde sağda deepo outlet avm var deepodan sonraki ilk ya da ikinci ışıklı kavşağın orası köşede güllüoğlu diye yalnız ben pazar günü gitmiştim pazar günleri açık büfe oluyordu senin gideceğin zaman olur mu bilmiyorum.

bayram sabahı gideceğim inşallah olur çok teşekkür ediyorum :bir:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orası açık olmazsa sür direk çakırlara :D temiz hava doğayla iç içe doğal yiyecekler eşliğinde kahvaltı seni bekler.

Emperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karnım doysun demek için yiyeceksen güllüoğlu, yemeğe çok düşkün değilim gözüm doysun diyorsan Atatürk parkı, tat lezzet arıyorsan çakırlar közde çayla gözlemenin gözüne vurursun manzara olarak bir Atatürk parkı kadar olmasa da doğa olarak çok güzeldir

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun tavsiyelerinizi değerlendireceğim