Antalya Ahalisi

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
open otomotiv mehmet ok var. ben 5 senedir ona gidiyorum. antalyalyada özel opel servisleri arasında cidden çok iyiler. akdeniz sanayide 5011 sokakta

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
open otomotiv mehmet ok var. ben 5 senedir ona gidiyorum. antalyalyada özel opel servisleri arasında cidden çok iyiler. akdeniz sanayide 5011 sokakta
Geçen gittim görüştüm 2250 civarında hesap çıktı, ona yaptıracam sanırım

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Geçen gittim görüştüm 2250 civarında hesap çıktı, ona yaptıracam sanırım

fiyat konusunda birşey diyemem. biraz araştır istersen sağı solu. ama usta gibi ustadır mehmet ve cemali. iki kardeş canavar gibi iş yapıyorlar.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
fiyat konusunda birşey diyemem. biraz araştır istersen sağı solu. ama usta gibi ustadır mehmet ve cemali. iki kardeş canavar gibi iş yapıyorlar.
Araştırma aşamasındayım, arabayada fazla binmediğimizden rahat rahat araştırıyoruz[emoji1]

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Dün itibariyle open opelde 2560tl karşılığında; triger zinciri,baskı,balata,oynar volan,şanzıman takozları, şanzıman yağı değişimi yapıldı

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağır bakımdan kurtulmuşsunuz Mehmet, güle güle binin.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Eskiden buralar hep sayfa sayfa muhabbetti :)

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cnrd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar..ne zamandır foruma girip dururum ama başıma iş gelene kadar üye olmak naip olmadı...sorunumla ilgli forumu araştırırken bu konuyu gördüm..yaşadığım yerden birilerinin hem fikrini hemde önerilerini almak istedim..sorunum şu..aracım opel corsa d 2012 model 87500km dizel..aracımda vites geçişlerinde yığılma oluyor...sabahları soğuklarda tekleme var...hadi sabah ki tekleme soğuktan ama yığılmayı bir türlü anlamadım..ustama götürdüm alarmlara baktı yok birşey dedi..forumu araştırır iken bir arkadaşın daha başına geldiğini okudum nerdeyse aynı ama onun ki otomatik vites...onun çözümü fren müşüründenmiş..değiştirmiş çözülmüş...ben de size danışıp öyle servise veya tavsiye edeceğiniz yere giderim..