Antalya Ahalisi

Hassan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tech1 ile baktırdın mı?
Laksu ben :)

söylediğim ustalarda yokmuş tech1 arızayı bulamadılar. Bırak deneyerek yaparız diye geçiştirdiler bende güvenip bırakamadım.

IMG_0729.jpg

v1cf7.jpg

IMG_0734.jpg

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arızayımı bulamadılar, yoksa tech 1 mi yokmuş ellerinde?
Laksu

Hassan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arızayımı bulamadılar, yoksa tech 1 mi yokmuş ellerinde?
Laksu

Müsür dediler degistirdim conta dediler degistirdim rölanti ayarlayıcı dediler değiştirdim.
simdi de bogaz diyolar arizayi bulamadilar + tech1 yoktu ustalarda , deneme yanılma yöntemini uyguladılar.

Son düzenleme:

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müsür dediler degistirdim conta dediler degistirdim rölanti ayarlayıcı dediler değiştirdim.
simdi de bogaz diyolar arizayi bulamadilar + tech1 yoktu ustalarda , deneme yanılma yöntemini uyguladılar.

Boğaz kelebeğini temizlet bence, benzin pompası ne alemde? Basınç çıkışı ölçüldümü ?
Laksu

Tech 1 bulsan iyi olur

Hassan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boğaz kelebeğini temizlet bence, benzin pompası ne alemde? Basınç çıkışı ölçüldümü ?
Laksu

Tech 1 bulsan iyi olur

Temizlediler pompaya bakmadılar sanırım, basınç ölçümü yapılmadı. Tech 1 kimde var bilmiyorum kemer yolundaki orjinal servise götürmek istemiyorum fahiş fiyat çekecekler diye. Öğrenciyken uğraşmak zor oluyor satayım diyorum artık.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temizlediler pompaya bakmadılar sanırım, basınç ölçümü yapılmadı. Tech 1 kimde var bilmiyorum kemer yolundaki orjinal servise götürmek istemiyorum fahiş fiyat çekecekler diye. Öğrenciyken uğraşmak zor oluyor satayım diyorum artık.

benzin pompası da ömrünü tamamlamış olabilir belki. arabayı yetkili servise götürerek sorun çözülse keşke ama sadece paranı alırlar. 2001-2005 yılları arasında 94 corsa gsi kullandım. Dünyanın masrafını yaptım iflah olmamıştı benimki. Allah seni de kurtarsın.:D tech1'in eski özel opel servislerinde olma ihtimali daha yüksek. gitmeden önce tel. aç bence internet sayfaları var özel opel servislerinin, tech1 cihazları var mı yok mu diye? arıza koduyla arızalı parçayı bulmak daha kolay ve ucuz olacaktır. araç konyaaltında mı, daha önce hiç karşılaşmadım kendisiyle:)

Hassan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin pompası da ömrünü tamamlamış olabilir belki. arabayı yetkili servise götürerek sorun çözülse keşke ama sadece paranı alırlar. 2001-2005 yılları arasında 94 corsa gsi kullandım. Dünyanın masrafını yaptım iflah olmamıştı benimki. Allah seni de kurtarsın.:D tech1'in eski özel opel servislerinde olma ihtimali daha yüksek. gitmeden önce tel. aç bence internet sayfaları var özel opel servislerinin, tech1 cihazları var mı yok mu diye? arıza koduyla arızalı parçayı bulmak daha kolay ve ucuz olacaktır. araç konyaaltında mı, daha önce hiç karşılaşmadım kendisiyle:)

Liman mahallesinde çok fazla kullanmıyorum okula gidip geliyorum arada balığa falan o kadar. Öyle yapayım bari filtreden olabilir sanırım gezdim bütün forumları arızaya benziyor. Onunla çözülürse ne ala.

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akdeniz sanayide 5011 sokakta OPEN OTOMOTIV var. Mehmet ustaya selam soylerseniz benden ve opelim.net derseniz % 10 indirimimiz var.

GT-I9500 S4 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Ben Kumlucadan gelecem.İnşallah ustamızın yanına ugrayınca selamınızı derim.Aklımda olanları yaptırmak istiyorum.Artık satmak çözüm deil o kadar emek verdim aldım.Binmek lazım.Teşekkür ederim.
Program yapılıp görüşssek iyi olacak ama benim nöbetime denk gelmeyen birgün olursa gelecem inşallah.