Antalya Ahalisi

ceostyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm antalya ahalisine sevgiler saygılar 20 ocak 2013 günü bir paintball organizasyonu ayarlayalım diyorum aşağı yukarı 1.5 saat sürüyor 20-30 tl arasıda ücret ödüyoruz.. tabi adamlarla pazarlık yapmadık daha katılım olursa hep beraber bişeyler yapmış oluruz..

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
ahali sele kapıldı herhalde :)
bugün bende kapılır gibi oldum su jantın yarısına kadar geldiği yerler vardı...birde dolu yağdı,birde dodik çatır çutur kırıldı fırladı...karşıdan tapagaz gelen yamyamlar sayesinde suyun tavana kadar çıktığı oldu...
ama maaşallah tık demedide içim caz cuz etti nerede stop edecek deeyi...
tabii frenler 0...anca abanınca tutuyordu...

pazartesi yandım ben...millet birbirine girmiştir allahbilir bugün...tramer kasko sigorta savaş çıkacağına eminim...günlasta rapor için giden bir arkadaş sadece ben oradayken 4 tane opel geldi çekiciyle dedi :D
cumartesi günü benim araba park halindeyken suda kaldı. içine su almış. eve geldiğimde şok oldum. arabanın lastikleri hiç gözükmüyordu. kapı çitasına kadar sudaydı. cumartesi elleyemedim. pazar sabah aldım arabayı oto kuaförüne :(

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
tüm antalya ahalisine sevgiler saygılar 20 ocak 2013 günü bir paintball organizasyonu ayarlayalım diyorum aşağı yukarı 1.5 saat sürüyor 20-30 tl arasıda ücret ödüyoruz.. tabi adamlarla pazarlık yapmadık daha katılım olursa hep beraber bişeyler yapmış oluruz..
ben varım. 2 saans yapabiliriz. ben 4 saatlik olanlara katılıyordum biraralar. valla bence kışın zevkli olur yağmur çamur filan :D:bir:

zeiss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herzaman son yazıyorum idare edin artık. Aydın abi'ye sponsorluğundan dolayı bende teşekkür ederim. 2 yeni arkadaş daha tanıdım sayenızde caner ve osman. çok güzel bir ortamdı vakit nası geçti anlamadım. biraz daha kalabalık olursak aydın abinin mekan kaldırmayacak :) merthan'a da ayrıca teşekkürler engin bilgileriyle bizi aydınlattığı için..! caner'e teşekkürü peşin peşin edeyim boğaz kelebeğini temizleyeceği için :) :) :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varmı abi tanıdık kuaförün...istersen bi kemirttirelim arabanın içini...en son da ahtapotu dayar içine..ohh çıtır çıtır..:)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
valla ufuk biz buluşmalarımmızı yapıyoruz. bayada kalabalık oluyoruz. sende gelseydin 2 kişi olmadığımızı görürdün :D
şaka bir yana toplamaya çalışırız birilerini. olmadı ben telefonla toplayayım milleti. yer neresi? kaç kişi olmak gerekiyor? bana bunların bilgisini verirsen daha kolay olur. :D

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarih uyarsa yani o güne iş çıkmazsa bende gelebilirim Antalya'dayım bi süre hem Ufuk'a verdiğim tanışma sözünü tutarım hem ekibin kalanıyla tanışırız :)