Antalya Ahalisi

zeiss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahali cahilliğime verin fakat plakalar neden kapatılıyor resimlerde varsa bilmediğim bir durum önlemini alalım bizde :) levent abi saol fotolar için!

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu foruma her çeşit insan giriyo.kimse alınmasın üzerine ama iti kopuğu da var. forumda birileriyle tartışma yaşayan adam karşıdakinin aracını biliyosa ki aracın resmini görmek pek yetmiyo, plakasına da bakıp emin olduktan sonra bi çizik atıp hırsını çıkarıyo kimi zaman...

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahalinin nöbetçi Go-kartçısı Levent Bey'e teşekkürlerimi sunmayı unutşumum. Her aradğımızda vaktini/naktini ayırıp beni/bizi yanlız bırakmadığı için birde buradan teşekkür edelim. Büyüksün komutanım ;)

Asıl ben teşekkür ederim, Antalya'da yalnız bırakmadığın için. Havalar biraz ısınsında go-kartın bulunduğu caddede mangal yerleri de varmış:D

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Asıl ben teşekkür ederim, Antalya'da yalnız bırakmadığın için. Havalar biraz ısınsında go-kartın bulunduğu caddede mangal yerleri de varmış:D
Sendeki mangal potansiyeli sınır tanımıyor aga, lakin hep uzak menzillerdesin :D
Yapalım birgün ahalide uygun görürse tabi

Dün akşamda axion'da idik ama araçlardan 2si çalışmadığı için aramadım seni, bizde 6 kişiydik bende seyrettim ama bu aralar akşam/gece go-kart zor iş, donuyorsun :D

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi geceler bu arada ahali, selam vermeyi atlamışım

açık öğretim fakültesine yazıldım bu yıl ara sıra gidiyorum dershaneye ondan bahsediyorum hocam :D
Kolay gelsin o zaman, 2 yıldrı yazayım bi açıköğretim diyorum ama bu tembellik ile zor
yılbaşından sonra "Ahali 2011"i yapalım..!

bır aksam bulusalım da cay ıcelım

Dün akşam gittiğim go-kart'daki soğukdan sonra kapalı alandaki çay, kahve, v.s. yada yemekli buluşmalara varım diyorum.

Aydın itiraz etmez ise onun işyerindede sohbet, muhabbet, çay, kahve, v.s. olanakları çok iyi :rolleyes: Akşam 7'den sonra kapattığı için herhangi bir engel olmadan sohbet edilebilir.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aydın'ın mekanında çay, kahveyimi mangalımı diyorsun Berkay? :)

Çay'ı diyorsan önceden Aydın'a sormak koşuluyla her zaman olabilir.

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cay muhabbet dersenız ortam bellı olursa ahalı ben aksamları 8 den sonra musaıtım zaten bu saatlerde gorusulur dıye tahmı edıyorum ben varım