Antalya Ahalisi

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu ne zaman çektin ya?:) abicim ekip nasıl çamur karting yapıyor öyle, önüne gelen çarptı:D 5 gün kolum ağrıdı, en son kas gevşetici kullandım öyle geçti. bir de açık havada karting yapmak daha iyi olacak, her yerimiz benzin koktu.
Çekerim ben :)
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim, aslında ekip "çamur" değil ama pist mecbur bırakıyor insanı. Benim 4 yada 5. gidişim, 2.'den sonra baktım olmuyor küçük temaslar ile yer edinmeye başladım pistte :D O kadar dar yerde çarpmalarada birşey diyemiyorlar sahipleri haliyle.
Sen geldiğinde bizim "doğa pide" ekibi ile 2. gidişimiz olduğundan onlarda teması arttırdılar doğal olarak. Benim bu ekiple ilk gidişimden sonra sağ kolum ağrımıştı bir iki gün ama sen baya hamlamışsın :)
Benzin olayı kötü dediğin gibi. Orada konuştuğumuz pist açılmış sanırım, bir gider keşif yaparız. Hoşumuza giderse ahali ile gitmeyi düşünürüz?

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açık hava bencede çok iyi,eskiden havaalanın karşısında vardı oraya her hafta giderdik,,, lara plajının ordakide fena değil
Tabi açık hava güzel, ilk gititğimzde yağmur yüzünden buraya gitmiştik.
arkadaşlar geçen pazar gittim havaalanı yanındakine bugun için 24.09.2010 açılacağını söylediler. bilginize... denk gelirse bende gelmek isterim. kalabalık çekişmeli zevkli olur.:)
Havalimanının yakınındaki dediğin koç-taş'ın arkasındaki ise şuan açılmış olmalı. Birde Deepo'nun otoparkında var, orasıda fena değil.
selam arkadaşlar. bende artık antalyalı opelcilerden oldum :) istanbuldan yeni taşındım antalyaya. şirinyalı lauranın orada oturuyorum ama hafta içi tekirova martı myra otelde çalıştığım için orada kalıyorum. paza günleri plan program yapılırsa gelmek isterim. bu arada lara plajında bende sık sık bir carting pistine gidiyorum. gayet başarılı biryer. tavsiye ederim. adı aklıma gelmedi gelince paylaşırım.
Merthan hoşgeldin aramıza. Tekirova yollarına aracın ile gidiyorsan korna çalarım Corsa'ya.. Bende hergün kemer yollarındayım :) Larada 2 yerde var galiba, orası uzak geliyor benim cgibi konyaaltında oturanlar için :)
bymerthan aramıza ve ANTALYA ya hoşgeldin,sanırım iş nedeninden dolayı geldin antalyaya...dedeman tarafındaki opelcilerde artmaya başladı
İhsan lara olarak sayıyı arttırmaya başladınız :)
aramıza hoşgeldin merthan....
Patron hoşgeldin :rolleyes:
Selam Antalya'lı Dostlar Manavgat'tan mutlu bir opelci...:)
Hoşgeldiniz

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar işyerinde dalga geçiyorlar küçücük araba nasıl ağrıtır diye. 3. gün bugun yeni toparladı sağ kolum. demekki normal bu. sizden duymak güzel oldu. :)
buradaki arkadaşları götürmem lazım. nasıl ağrıyormuş diye:)

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar işyerinde dalga geçiyorlar küçücük araba nasıl ağrıtır diye. 3. gün bugun yeni toparladı sağ kolum. demekki normal bu. sizden duymak güzel oldu. :)
buradaki arkadaşları götürmem lazım. nasıl ağrıyormuş diye:)
Formda değilsen öyle güzel ağrıtıyorki :D Kemer merkezdeki real'dende sert. Tabi 25-30 dk'dan fazla kullanma sürelerinden bahsediyorum.

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar az önce günlas servisten geldim ve hiç memnun kalmadım,karşılama sıfır ilgi desen hiç yok,
koskoca serviste ben 1 tane usta gördüm,diğerleri pek anlamıyor işten...
zar zor sorunu anlatabildim ustaya oda yarına randevu verelim öyle yapalım dedi,sadece klima havalandırmasının kapağı değişecek bunun için yarın tekrar gidicem...
hedef otomotiv başkaydı yaa,servisten içeri girdim mi karşılama olsun ilgi olsun her yönden iyiydi,bekletmeden hemen yaparlardı,bayiliğini elinden almış diyorlar acaba neden ??

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tynali:

evet lara olarak sayı artıyor ama forum hareketli değil yaa...

bi konu olsada fikirlerimizi söylesek...

mesela günlas ta servise giden varmı aramızda

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Levent. Hayrola sende bıraktın bizi :D