Anlik tüketimde hata

cebrail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostm settıngn altında tuş yok benim arabam yeni astra H sedan suan arbanın ıcındeyım code yazan ekranda su yazıyıyor
DD:30/6.0

CODE:010/01 TAKRAR TARİF EDERMİSİN

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
dostm settıngn altında tuş yok benim arabam yeni astra H sedan suan arbanın ıcındeyım code yazan ekranda su yazıyıyor
DD:30/6.0

CODE:010/01 TAKRAR TARİF EDERMİSİN

BAkin settings basicaksiniz yukaridaki resimdeki ekran gelicek bu ekrandan da unit secenegi (ekran turkce ise bilmiyorum ne yaziyor :(, ) ile Europa-Si seciceksiniz .

Code mu yaziyor kode 010 yaziyorsa pazartesi code index inizi 009 a cevirin bence .

cebrail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
009 nasil cevircem kusura bakmam sizide yoruyrum ama ögrenmeye calisiyorum setting bastimda unit diye bisey cikmiyor once kodu nasil cevirmem gerek yazarmisiniz

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
VAlla iste ekran turkce ise cikmaz bska bir sey gelir onuda ben bilmiyorum, malesef tr sini bilmiyorum. Tech2 ile ekraninizi tekrar programlatin serviste hatali kurulum var code index 010 ile BC calismaz maalesef duzeltilmesi lazim.

cebrail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok sagol unıt japon yazıyordu dedgınız gıbı duzelttım oldu normal seyrıne dondu code ısıne gelınce bır ara servısen baktırırım yardımın içın cok sagol soyledgın sıstem dosyasının ıcınde ımıs benım kınde unıt japon yazıyordu soyledıgınız gıbı yaptım duzeldı tekrara sagolun

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
np kolay gesin eger duzeldi ise code index e bulasma ne ise oyle kalsin :D