Anlayanlar Yardım 38 cm 300 rms bass kabini

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
38 cm massive var elimde buna kabin lazım bana kaç litrede çalar fiber den yapacağım portlu portsuz hangisi iyidir yapsam
Massive Neo 15

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
38 cm massive var elimde buna kabin lazım bana kaç litrede çalar fiber den yapacağım portlu portsuz hangisi iyidir yapsam
Massive Neo 15
Kardeşim bunu iki tane yapıp deneyerek sonuca ulaşmak daha iyi olur.

Salimbasev

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Portsuz kabin biraz daha tonlamalı yumuşak çalar portlu kabin daha şiddetli ve biraz daha sert çalar istediğin tonu tutmak için port boyu ve genişliği ile oynamalısın. ben 400 rms çift bobin subwooferi 18mm ham mdf 80x40x40 L port kabinde kullanıyorum 👍 Ölçülerini atabilirim ama fiberde çok verim olacağını düşünmüyorum.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Peki bunu portsuz Çaldırsam bazıları yanar diyor yoksa mecbur 30 cm dönücem çünkü kendi kabinim 80 litre civarı 90 100 litre yeni kabin yapsan bagaj iptal olucak onun yerine fiber dökdüm tahmini 70 80 litre civarı hem çok hafif benim eski kabin iki kişi zor kaldırıyordu
Portsuz kabinler daha az litre oluyor yarı yarıya

Salimbasev

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Peki bunu portsuz Çaldırsam bazıları yanar diyor yoksa mecbur 30 cm dönücem çünkü kendi kabinim 80 litre civarı 90 100 litre yeni kabin yapsan bagaj iptal olucak onun yerine fiber dökdüm tahmini 70 80 litre civarı hem çok hafif benim eski kabin iki kişi zor kaldırıyordu
Portsuz kabinler daha az litre oluyor yarı yarıya
Portsuz kabinde kabinden ötürü yanan subwoofer duymadım portluda olsa portsuzda olsa değerinden fazla güç vermedikçe yada voltaj kaçağı olmadıkça yanacak kadar ısınmaz evet portsuz kabin daha az litre ile çalar hatta içine ince kat elyaf döşeyip litre artırımı sağlayabilirsin ama dediğim gibi fiberin çok sağlam ve sağlıklı olacağını düşünmüyorum.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bu ürünmü dediğiniz valla fiberi sağlamladım ben burda sordum adam bu araçta bunu Çaldırmak diğer kabinlerde zor bagaj olur dedi fiber d9kmemiz lazım üst kısım sunta yapar diğer yerleri fiber yaparız dedi bende komple fiber döktüm denemedim ama buraya atacağım sistem hazırladım evde duruyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sorun olmaz derseniz portsuz çalacağım
Mono mb1000.1 amfi
Massive neo.15 38 cm bass

Salimbasev

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Sorun olmaz derseniz portsuz çalacağım
Mono mb1000.1 amfi
Massive neo.15 38 cm bass
şu zamana kadar sıkıntı yaşayanı görmedim portsuzda kullanabilirsiniz dediğim elyafta linkini paylaştığınızdan o elyafı kabinin içine kaplayabilirsiniz genelde bu uygulamayı litre artırımı için oem sistemlerde kullanıyor.