Ankaranın en iyi servisi hangisi?

haunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara da aracımı bakıma götürmek istiyorum bide şu kronik sorunlar için göstermek istiyorum sizce en iyisi en alakalısı hangisi?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Ankaranın en iyi servisi hangisi?

Merhaba Hocam,

Aracını OPAL'den almış ve diğer tüm bayiler ile gerek araç alımında gerek servis bakım fiyatı alırkenki tutumları çerçevesinde kıyaslama yaparsak, Reis Oto Ankara'da en uygun fiyatı veriyor.

Yanlış anlaşılmasın. Hiç bir bayiyi kötülemek vs. değil amacım. Sadece tecrübeler doğrultusunda bilgi amaçlı paylaşım. Ama OPAL bayinin de garanti kapsamında disklerimi değiştirmesi, çıkmak üzere olan plakamı yapıştırması, düşmek üzere olan ve yamulmuş cam çıtamı yenisiyle değiştirmesi (bayiden almamıştım-orjinal değildi buna rağmen) gönlümü kazanmalarına sebep olmuştur.

Eminim diğerleri de iyidir ama ekonomi ve ilgi için REİS ve OPAL'i tavsiye ediyorum.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Merhaba Hocam,

Aracını OPAL'den almış ve diğer tüm bayiler ile gerek araç alımında gerek servis bakım fiyatı alırkenki tutumları çerçevesinde kıyaslama yaparsak, Reis Oto Ankara'da en uygun fiyatı veriyor.

Yanlış anlaşılmasın. Hiç bir bayiyi kötülemek vs. değil amacım. Sadece tecrübeler doğrultusunda bilgi amaçlı paylaşım. Ama OPAL bayinin de garanti kapsamında disklerimi değiştirmesi, çıkmak üzere olan plakamı yapıştırması, düşmek üzere olan ve yamulmuş cam çıtamı yenisiyle değiştirmesi (bayiden almamıştım-orjinal değildi buna rağmen) gönlümü kazanmalarına sebep olmuştur.

Eminim diğerleri de iyidir ama ekonomi ve ilgi için REİS ve OPAL'i tavsiye ediyorum.

+1 Mücahit'in dediği gibi,amacım hiç bir bayiyi kötülemek değil ,fakat OPAL'ı tek geçerim

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim tercihim opak

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Reis ilgi bakımından çok iyi ama işçilik tecrübe 0. Tabi bu benim gözümde. Biraz araştırma yapılırsa reis için söylediklerimde yanılmadığımı görceksiniz. Asla amacım kötülemek veya çamur atmak değildir. 3 defa reise gittim 3ünde de aynı. Hatta bir keresinde orjinal olan ve kutusu bile hala duran fren disk ve balatalarına orjinal değil diyip değiştirmediler ve bunu Opal da asla ve asla yapmadılar. Normalde torna ile halledilcek diskleri opal değiştirdi. Tavsiyem opaldir.

haunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bayram nedeniyle cevap veremedim geçmiş bayramınız mübarek olsun. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Benim için maddiyat önemli fakat ilgi ve işçilik daha da önemli bu nedenle opal tercihim olacak sanırım.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OPAL'ın fiyatları Reis'e göre biraz tuzlu oluyor ancak ben hem kendi aracımı hem nişanlımın aracını hep oraya götürdüm, çünkü gayet memnundum.

Garantiden parça değişimi vs hiçbirinde sorun çıkartmadılar. Hatta normalde garanti kapsamında değişmesi zor olan ön sağ ve sol iç kapı döşemelerini iç kısımdaki çiziklerden dolayı değiştirdiler garanti kapsamında. (Kendim söyledim hatta adamlara saatim vs çizdi diye) Normalde kullanıcı hatası deyip değiştirmeyebilirlerdi.