ankaralı arkadaşlar acill yardım!!!!

Fatih Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca araç lpg li olacak 97 model olacak ve 98 bin km olacak bana ilginç geldi km iyi kontrol ettir derim

Acaba önerdiğiniz serviste km kontrolü de yapıyorlar mı? Ya da bir arabanın kmsiyle oynanmışsa bunu anlamanın yolu var mı??? Sahibinin dediğine göre arabaya lpg 94binde takılmış ama yine km şüphe verici şekilde düşük

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gimat oto sanayi sitesi 3. sokak no:39

Gürbüz oto...

bilgisayara baglanır beynindeki problemlerine filanda bakarlar- kaportayada bakarlar merak etmeyin temiz iyi yerdir...

gimat gıda toptancılarının hemen arkasındaki sanayi,

yenimahalleden gelirken gimat kavsagını gecin sol fiat servisi vardır yanından girin ilerde soldaki sanayinin ilk sokagı...
+1 :good:

Fatih Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün aracın sahibi arabanın sağ airbaginin de patlak olduğunu yumurtladı. Ne yapıyım ben şimdi bu arabayı?? SAĞDAN ALINAN HAFİF DARBEYE RAZIYIM BEN 97 MODEL ARABA, öyle bir darbeden de airbag açılabilir ama servis acaba bu arabanın aldığı darbenin boyutunu saptayabilir mi bunu merak ediyorum. Eğer 5-10 cm kadar içeriye göçme olduysa ve airbg bundan dolayı açıldıysa adama yerine airbag taktırmasını söylerim, kabul ederse de alırım, ya da almalı mıyım:D Bilgisi olan arkadaşlar, hepinize ihtiyacım var:)

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba önerdiğiniz serviste km kontrolü de yapıyorlar mı? Ya da bir arabanın kmsiyle oynanmışsa bunu anlamanın yolu var mı??? Sahibinin dediğine göre arabaya lpg 94binde takılmış ama yine km şüphe verici şekilde düşük

km kontrolu konusunda net birşey bilmiyorum anlaşılıp anlaşılmadığını da bilmiyorum ama direksiyondan gaz debriyaj pedallarından anlaşılabiliyor en azından direksiyondaki tırtıkların kaybolmaması lazım
ama aracınızı kesin check up yaptırın

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon, pedallar vs. den anlıyorlar diye biliyorum, iyi bi usta anlar.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
airbag patlaksa baska arabaya bak derim

yeni takılan airbagden pek bi hayır gelmiyo diye bilioyrum :(