!!!Ankaradan Opc insignia 1.6 Turbo Kaplan dişi!!!

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
her ne kadar herkes BBS yerine OPC jantlar dese de ben tam tersine ısrarla BBS diyorum :D
Opel uzuun zamandan sonra sonunda safkan German Style yapılabilecek bir araç üretti, bu fırsatı değerlendirmek lazım. kesinlikle offsetli BBS....
Vectra'nın çamurluklarına uyuzum, Clio'nunkiler bile daha güzel neredeyse, imkan olsa çamurlukları yeniden şekillendirtirim, Insignia'nınki gibi :D
bu arada jantlar için 19" uygun gerçektende, genişlik olarak 295'e kadar yolu var :D

delibal_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaşmazda ve sıhhıyede soledim ama burdanda soleyim:):)Allah kazalardan belalardan korusun maşallah gerçekten çok güzel aracın.Hayırlı günlerde binmen dileğiyle;)

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ne kadar herkes BBS yerine OPC jantlar dese de ben tam tersine ısrarla BBS diyorum :D
Opel uzuun zamandan sonra sonunda safkan German Style yapılabilecek bir araç üretti, bu fırsatı değerlendirmek lazım. kesinlikle offsetli BBS....
Vectra'nın çamurluklarına uyuzum, Clio'nunkiler bile daha güzel neredeyse, imkan olsa çamurlukları yeniden şekillendirtirim, Insignia'nınki gibi :D
bu arada jantlar için 19" uygun gerçektende, genişlik olarak 295'e kadar yolu var :D

Hem fikiriz çağrı kardeşim koyacam 19"bbs yi yalnız bir türlü içinin rengine karar veremiyorum hadi bi fikir ver...

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaşmazda ve sıhhıyede soledim ama burdanda soleyim:):)Allah kazalardan belalardan korusun maşallah gerçekten çok güzel aracın.Hayırlı günlerde binmen dileğiyle;)

Bende tekrar diyeyim o zaman amin cümlemize kardeş çok çok daha iyileri senin olur inşallah...

orqunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel araç Allah nazarlardan saklasın şöyle 1 metre nazarlık as bence :)
güle güle kullan kazasız belasız inşallh

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim her zaman.
Filtre için bence tek tek uğraşmak yerine dbilas alıp taksanız en iyisini ve en verimlisini almış olursunuz.

Opel bu araçta bile tabandan gaz pedalı kullanmamış,doğrusu hayret edilecek bir durum.

Bu arada dikkatimi çeken bir başka önemli husus da şu :
Emniyet kemeri tokası kullanıyorsunuz. :tomato::rulet:
Toka takmak alarmı keser,ancak bir kaza halinde emniyet kemerinin yapacağı görevi zaten geçtim,Airbag'lerinizin açılmasını da engelleyeceği için ölümcül sonuçlar doğuracaktır..Çünkü Airbag emniyet kemeri takılı olduğu için değil,emniyet kemerinin aracın beynine verdiği gerilme sinyaline göre açılır.Kaza anında emniyet kemerinin gerilmemesi,beyine " aracın ön kısmı darbe aldı ancak ortada kaza yok,taş sekmesi vs." şeklinde bir mesaj gönderecek ve airbagleriniz açılmayacak..

Uyarması benden,uygulaması size kalmış :)
Allah kaza bela göstermesin,o ayrı bir konu.
++++++++++++++++

ooo eksoz cok güzel tebrik ederim tekrardan kazasız belasız...
+++++++++++
Öncelikle Araban Doğa üstü güzel kazasız belasız bin
Kardeş Bence Jant Olayına gireceksen mat siyah jant tak dadından yinmez ne diyim valla isterse photo shopta bir giydir bak nasıl duruyor:eek::eek::eek::eek::eek:

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
++++++++++++++++

+++++++++++
Öncelikle Araban Doğa üstü güzel kazasız belasız bin
Kardeş Bence Jant Olayına gireceksen mat siyah jant tak dadından yinmez ne diyim valla isterse photo shopta bir giydir bak nasıl duruyor:eek::eek::eek::eek::eek:

amin allah hiç birimize kaza bela vermesin kardeşim,bende işte bbs nin ofsetli jantını düşünyorum onun cercevesi gümüş iç kısmı sarı siyah chrome siyah içine karar veremedim;(

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel-insignia-opc-02.jpg
http://www.babez.de/wp-content/myfotos/opel-insignia-opc/opel-insignia-opc-02.jpg