!!!Ankaradan Opc insignia 1.6 Turbo Kaplan dişi!!!

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah,öncelikle aracınız hayırlı olsun.
Aracın Türkiye'de belki de tek olması muhtemel,o yüzden böyle bir araç seçip,özenip opc tamponlar aldığınız için sizi tebrik etmek isterim..

Bu arada benim gözüme takılan 2 problem var. Birincisi jantlar. Şahsi fikrimce,o jantlar bodykitsiz bir insignia'ya,ve özellikle Sports Tourer'a çok uygun,çünkü çok asil duruyorlar.OPC bodykit olan bir araçta sportiflik hissini düşürüyor kanımca :) Onların yerine yine 20" spor bir jant tercih edilebilirmiş.

Bir diğer fark ettiğim ve tavsiyem de,kullandığınız HKS Mantar filtre piyasadaki en kötü filtredir.*Hem filitre işini iyi yapamaz,sünger araları çok açıktır,hem de yağlı filitre ise (genellikle HKS Mantar'lar yağlı olur çünkü - yağlamanız gerekmez ancak fabrikasyon olarak yağlıdır- ) MAF sensörünüzü bozabilir. Bunun yerine kesinlikle bulabilirseniz Apex'i Power Intake , veya Aem Dryflow - K&N lerden birini öneririm. Ha,bir de şu var , OPC bodykit aldığınıza göre , bunu da almayı düşünebilirsiniz sanırım, dBilas Flowmaster :)

Kendi nacizane düşüncelerim tabiki bunlar :)

Aracınız gerçekten çok güzel,kazasız belasız ve cezasız kullanmayı nasip etsin Tanrım.

*Internetten araştırırsanız,yapılan her filtre testinde HKS yerden yere vurulmuş,ve hepsinde sonuncu olmuştur :) Kendim de bu filtreyi takmadan önce bir hayli araştırmıştım.

Son düzenleme:

mustafa.83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba süper yaaa.
Bununla yolda gitmeye kıyamaz insan.
Allah kaza bela vermesin güle güle, keyifle kullanın...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah çok güzel araç. Kazasız belasız binin... Benimde gözüme takılan jantlar ve panjur, gerisi süper. Fiyatıda biraz tuzlu gibi ama zevk meselesi tabi. Hayırlı olsun tekrardan...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok Güzel

O fiyata 2 el Bmw Mercedes alacağıma bu İnsignia'yı tercih ederim.

ahmi_63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanız hayırlı uğurlu olsun, İstanbulda görmüştüm aynı beyaz rente opc body kitli ama benim gördüğüm aracın öndeki kaplan dişleri varya gümüş renkli olan onların içine sol tarafa led döşemişlerdi bu yeni audi a6 larda olan kalın ledlerden çok şık duruyordu tavsiye ederim.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bbs ofsetlı jant takmayın orjınal jantından alın cokl daha guzel bozmayın sakın