Ankara'daki RALLİYİ POLİS İPTAL ETTİ

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devlet işte adamlar bir yerde ülke ile oynuyorlar bizim dış ülkelerden neyimiz eksik ralli yapamıyalım, kanun izin vermiyor ralli arabası yapmak yasak.

burack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
burakcakirel.wordpress.com
bende bugün gazete okudum.güldüm.ve haberturkteki fotoğrafta arabadaki şoförün şaşkınlığı her şeyi açıklıyodu.rezillik başka hiç bişi değil.

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaka gibi :) abarttı bu Orhan Özdemir,tez zamanda çeker gider inşallah.

+++ 06
Ankarada bu işin suyu çıkmaya başladı bu ne anlayamadıkki heryerde çevirme heryerde haddinden fazla akrep kurtarıcılar af olayıda kalktı kentimizde neymiş efendim eskişehir yolunda 70 km hız geçilmeyecekmiş kendileri geçmesinde görelim bakalım nasılmış

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dün yürürken beni polis çevirdi kimlik istedi :)) sonra bana baktı senin bi derdin var gibi hayırdır dedi ..dedim gribimm:) aman aman geç ozaman dio hoho:)

EvolutionX

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu polislerde sıyırdı artık yani bu ne be rallye de karışmaya başlamışlar

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün yürürken beni polis çevirdi kimlik istedi :)) sonra bana baktı senin bi derdin var gibi hayırdır dedi ..dedim gribimm:) aman aman geç ozaman dio hoho:)

Çok iyi fikir :D polis durdurunca camı açar açmaz hapşırıcam yüzüne :D :D gribim memur bey kunduz gribinden şüphelendiler hastahaneye çağırdılar oraya gidiyorum :D