Ankara'daki RALLİYİ POLİS İPTAL ETTİ

Ahbikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ahbikan.com
Valla bu yeni müdüre söyleyecek hiç birşey bulamıyorum.. El insaf..

Artık nasıl bir emir verildiyse trafiktekilere, günde onlarca aracın çekildiğini ceza yazıldığını görmeye başladım. Yunuslar araçları durduruyor 5 dakikaya çekici geliyor pat iş bitiyor. Hatta bugün memurun biri olayı abarttı; A.O.Ç Hemzemin geçitte(Ankaralılar bilir lanet bir yerdir.) kaza vardı trafik sıkışıktı ve tamamen kilitlendi. O sıkışıklığın içinde indi arabadan elinede bi kağıt aldı gelenin geçenin plakasını yazdı.

Ben anlamadım bunların amaçları ne? Bide ralliyi iptal etmişler. İnadına film-app-jant yapmadım, kemeride takarım.

Komiktir araçların üzerindeki JANT bile batmaya başladı memurlara. Jant'ın başkentimiz trafiğine nasıl bir etkisi var buyrun cevabını siz verin..

Alkış(!)lıyorum yetkilileri..

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
film meselesine sinir oluyorum zaten,geçen gün kolejde yakalandım polise,camlar filmli ceza kesicem dedi,eşim avukat,2 dakikada kurtardı beni ceza almadan.bizi görünce hemen durduruyorlar ama kapkara camlarla dolaşan q7ler x5ler jeepler hiç çevrilmiyor,resmen çifte standart.egzost gürültülü diyorlar ama yerigöğü inleten dolmuşlardan,motosikletlerden hesap soran yok.